1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie wysuwa sie naped

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mlodypy, Sierpień 13, 2010.

1. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    Witam, mam duży problem z napędem lioton, raz go wysunelem ręcznie bo plyta byla w środku,a padl mi zasilacz, myślalem,że jak go podlącze normalnie to wszystko będzie ok a tu lipa;/ nie chce się do końca wsunąć i wysuwa tylko kawalaczek... napęd już wyciągnelem, chcialbym go wysunąc do końca i wtedy podlączyć może by zalapalo, ale nie chce się nic ruszyć, a na sile nie bede.....co mogę zrobić??jeśli ktoś wie to prosilbym o pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Popsułeś... co to za pomysł pchać palce do środka napędu który rozpędza płytę do ~8 tyś. obrotów na minute?

A tak serio ;). Rozłóż konsole i zacznij się bawić napędem ;p. Mi jeszcze nigdy to nie pomogło, bo rodzice nie pozwalają mi wnosić młotka do jakichkolwiek pomieszczeń ani wynosić sprzętu wartego więcej niż jestem w stanie im oddać dalej jak 2 metry od miejsca przeznaczenia... ;/

Wysuń/wsuń napęd fizycznie i spróbuj w druga stronę.

Jeśli konsola nie zwraca żadnych błędów, powinna być nadzieja że nagle zacznie działać i terroryzować domowników straszliwym hałasem po nocach ;).

4. Radzio-

Radzio- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezeli konsola stoi pionowo spróbuj ją położyć, ja tak robie jak naped nie chce mi się otworzyć ;)

5. mlodypy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    tylko,że on fizycznie nie chce się wysunąć ani do końca wsunąć...nawet gd konsola jest wl coś tam próbuje wysunać i du....

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dla mnie to Diesel który wysuwa/wsuwa tackę rozregulował się. Bo skoro konsola nie wywala BlueScreen'a że napęd jest walnięty, to któryś z mało ważnych elementów trzeba wyczarować ;]. Nie wiem jak Ci pomóc...

7. mlodypy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    nie dawalo mi to spokoju i myślalem jak to zrobić, zobaczylem,że tackę trzymają tak jakby 4 zatrzaski, podważlem śrubokrętem i wyciągnelem tacke, wepchnelem ją od początka i git:D

8. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zrób tak jak mlodypy po prostu musiały Ci tryby w napędzie po przeskakiwać.

Wczytywanie...

Poleć forum