1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie wysuwająca sie tacka napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pusiaa, Grudzień 23, 2011.

1. Pusiaa

Pusiaa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam problem. gdy xbox stoi pionowo i nie ma w środku płyty to tacka sie nie wysuwa:dioda na xboxie miga ,w dashu pisze "Otwieranie" ale nie chce ruszyc. najlepsze w tym jest to ,że gdy jest płyta ,a xbox stoi pionowo to działa wszystko normalnie.gdy nie ma w xboxie płyty to musze go poziomo dawać żeby sie otworzył . ktoś powiedział mi ,że to wina jakichś gum na tacce , że zakurzone i nie wprawia w ruch jej ,ale nie wiem czy to prawda. prosze o rady,z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    problem z gumką od napędu , się slizga zapewne dlago się nie otwiera

4. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Rozkręć napęd wyczyść gumkę "na" tace i powinno działać.

Wczytywanie...

Poleć forum