1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wyświetla nagranego Arcade

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez czeczur3, Marzec 28, 2010.

1. czeczur3

czeczur3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko/Lubuskie
    Wiem że temat był drążony kilkakrotnie ale mojego problemu nieznalazłem

Nagrałem dziś Trials HD na zwykłą płytke dvd. Wyczytałem wcześniej że odczyta mi to jako wersję trial co w zupełności mnie zadowala. Ale gdy włożyłem płytę do napędu, tylko na 1 sekunde pokazało mi że na płycie jest gra - po tym cały czas mam Brak gier w Bibliotece.

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego tak się dzieje? Czy może przypadkiem ściągłem wersje full przez co nie konsola nie chce mi tego odczytać.

Nie mam Jtag'a jak coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Nie da się ściągnąć full, bo one są przypisywanie do profilu, konsoli. Gre właduj na dysk do content.

Wczytywanie...

Poleć forum