1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wyszukuje mi gier...

Temat na forum 'LINK' rozpoczęty przez solisie, Wrzesień 21, 2014.

1. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, dziś chciałem sobie zagrać w Saints Row 4 na Linku, ale się nie da (nie wyszukuje mi gier, to samo w Black Ops 2)
    1.Wchodzę w grę.
    2.Wchodzę w Home i zakładkę System Link.
    3.Wybieram pokój i pojawia się żółty pad.
    3.Wchodzę w CO-OP CAMPAIGN (czy jakoś tak)
    4.Wybieram System Link.
    5.Pojawia się okienko z wyszukiwaniem gier i nic się nie wyszukuje (dokładnie to samo w Black Ops 2)
    O co w tym chodzi ? Już nie mam głowy do tego...
    Test w FSD wyszedł negatywnie, ale da się wejść w System Link w Homie (środkowy przycisk na padzie)
    Porty w routerze niby dobrze ustawione, ale kto wie o co w tym chodzi...

Proszę o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. sylwek223

sylwek223 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie pomogła zmiana portów z 3071 na 55566, 3072 na 55567. z tym, że mój router to netgear.

Wczytywanie...

Poleć forum