1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie zapisało statystyk z jednej misji.

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Bloody_, Lipiec 30, 2014.

1. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Przechodzę całe GTA jeszcze raz od początku. Za sobą mam 16 misji. Zainteresował mnie jeden fakt czemu przechodząc 5 misji z rzędu bez żadnych wczytywań czy jak to pisał rockstar "Osobiste rekordy są wysyłane na Social Club, tylko jeśli misja zostanie ukończona podczas jednej nieprzerwanej rozgrywki. Korzystanie z punktów kontrolnych, taksówek, oszustw lub pominięć zablokuje wysyłanie statystyk." zapisało mi wszystkie statystyki tylko nie z jednej misji? na 16 misji mam tylko 15 zapisanych statów, a jedna misja zbugowana czy co? mam na myśli misję Doradztwo małżeńskie. Jestem przekonany że nic nie wczytywałem, nie korzystałem z oszustw itp. Jak myślicie ...

Wczytywanie...

Poleć forum