1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie zapisuje się stan gry Deadfall Adventures

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spoxik.pl, Styczeń 30, 2015.

1. spoxik.pl

spoxik.pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    do tej pory grałem na PS3, a konsolkę xbox 360 posiadam od niedawna
    więc jestem nowy w te klocki i zwracam się z prośbą o pomoc, mianowicie:

jak uruchamiam grę Deadfall Adventures to zaraz na starcie pokazuje się komunikat "wybrany kontroler nie został przyporządkowany do profilu, zrób to, aby móc zapisać swoją konfigurację i postępy"
    jest klawisz akceptacji - wciskam A i tak dalej i zaczynam grać....
    i teraz tak: jak wrócę do poprzedniego menu i wrócę do gry jest wszystko ok, jednak jak wyłączę i włączę grę ponownie lub wyłączę i włączę konsolę to muszę grę zaczynać od nowa :/

nie zapisuje się stan z ostatniego miejsca w grze :(

Czy jest na to lekarstwo, bo nigdzie nie mogę znaleźć w necie nic na ten temat, a już mnie dobija zaczynanie od nowa 4 raz tej gry :)

Bardzo proszę o pomoc.
    Z góry dzięki :D

Wczytywanie...

Poleć forum