1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieaktualna konsola ?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Crespo, Listopad 23, 2010.

1. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam !
    Na wstepie chcialbym napisac, ze uzywalem opcji Szukaj, lecz wyszukalo mi zbyt duzo wynikow i odpowiedzi te nie byly satysfakcjonujace. Otoz, nie uzywalem konsoli kilka miesieci, z powodu wyjazdu. Ostatnio zalatwilem sobie NFS HP. Mam przerobiony naped Lite-On (Philips & Lite-on DG-16D2S fw. 74850C) i obecnie posiadam Ixtreme LT, lecz podczas proby instalacji gry, wyswietlilo mi sie okienko, ze musze dokonac aktualizacji. Tak wiec uczynilem. Gra sie ladnie zainstalowala, nastepnie probowalem ja uruchomic i wyskoczylo mi okienko "Niewlasciwa plyta". Z tego co czytalem potrzebuje chyba nowego dasha. Bardzo prosze o oswiecenie mnie, co musze uczynic, zeby gra dzialala ? Czy moge jedynie zaaktualizowac konsole samemu np z pomoca plytki, z aktualizacja, czy moj naped potrzebuje znowu przerobki. Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. kenny59

kenny59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Potrzebuje przeróbki o naziwe LT + która bedzie na dniach mozliwe.

4. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Dzieki wielkie, czy zeby zaaktualizowac naped, a mam aktualnie LT, bedzie wystarczylo wprowadzic jakies male zmiany (jakas aktualizacja) czy bede musial calkowicie go flashowac?

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    A kiedy jest mozliwe, ze bedzie juz aktualizacja ?

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Podobno pod koniec Listopada początek Grudnia dokładnie nie wiem ale coś takiego mówił mi koleś w serwisie a czasami może pomóc Dash zawsze warto wgrać najnowszego (dashboard Experience ) może pomoże ale nie jestem pewien.Pozdrawiam

8. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Czytalem ze na dashu 9999 czy jakos tak, mozna przy pomocy jakiegos AP25 patch uruchomis NFS`a. Mam dash 12416 (bo chyba to w Danych systemowych D:2.0.12416.0 - K:2.0.12416.0 to to). Czy moge jakos zrobic cofniecie dasha ?

9. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niestety ale aktualizacji dashboardu nie da sie cofnąc

10. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Aha :/ To teraz gdy juz spapralem wszystko i zaktualizowalem, to moge podciagnac chociaz dashboard do tej najnowszej wersji 12611 ? I jak potem sflas***e na Lt+ to wszystko bedzie ok :D ? Moze glupie pytania, ale nie chce znowu czegos odwalic co bede zalowal ; /

11. Specter

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z glupich rzeczy to na 99% dostales flage, probujac odpalic NFSa po aktualizacji dasha. No i najprawdopodniej zmarnowales plyte nagrywajac NFSa, poniewaz LT+ bedzie wymagal SSv3, ktory zas bedzie obslugiwany przez nastepnego abgx'a.

Dash mozesz zaaktualizowac, chociaz prawde mowiac nie ma po co.

12. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Failed AP25 Challenge :D Ale to wiedzialem juz wczesniej, ze ban bedzie wiec mi to lotto, bo i tak gram offline :)

Czyli co ? Przy moim napedzie nie dam rady sflashowac ? Potrzebny mi bedzie nowy naped?

13. Specter

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A skad do glowy przyszedl Ci pomysl na nowy naped ? Oczywiscie, ze bedziesz mogl sflashowac ten co masz.

Wczytywanie...

Poleć forum