1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nieaktualne/kosz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawel85pl, Październik 5, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Sprzedane do kosza/

Ostatnia edycja: Październik 5, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. xeoPL

xeoPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Gra Fifa 17 kupiona, wpłaciłem pieniądze, jednak nie mogę się zalogować. Podałem kod zabezpieczający do pawel85pl.

Jest mi wmawiane, że zmieniłem dane do logowania czego nie zrobiłem.
    Straszy mnie banami konsoli i odpowiedzialnością karną za próbę wyłudzenia.
    Sprawa w trakcie wyjaśniania.
    Napisze jak się skończyło.
    Na chwilę obecną nie kupujcie nic od tego forumowicza pawel85pl.
    Może nie mam wielu postów jednak bawić się w takie rzeczy za 130 zł...?
    Żałosne!

4. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca

WOW. Sprzedałem mnóstwo rzeczy tutaj niech chociaż jedna pokrzywdzona osoba napisze ?
    Jesteś zwykłym wyłudzaczem kolego, ale nie ze mną takie numery - otóż koledze ustawiłem jego własny e-mail 2 zabezpieczający jako jedyny na koncie po czym podałem mu dane żeby sobie pozmieniał - i nagle pisze że hasło nie działa i podaje jakiś ******* e-mail - człowieku jak mogłem Ci zmienić hasło jak jedyny e-mail zabezpieczający był twój ?! Szukasz jelenia Warszawiaczku to szukaj dalej :)

Kur.... człowieku ludzie z tego forum wysyłali mi po 30-150zł zanim dostali cokolwiek ode mnie nigdy nikogo nie oszukałem! Więc wyłudzaj sobie gdzie indziej i ciesz się FIFA :) Tyle mam do powiedzenia w temacie, i radzę nie sprzedawać nic temu naciągaczowi...

Ostatnia edycja: Październik 6, 2016
  5. PolishSoulja

PolishSoulja Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bakara
    Kupowałem od użytkownika pawel85pl dwa razy, raz grę na koncie za 45 zł a później key'a do Golda 12m za 110 zł pieniążki wysłane przez dostaniem obu tych rzeczy, konto wysłał jak dostał przelew a klucz po wysłaniu potwierdzenia PRZED DOSTANIEM KASY NA KONTO :) Gorąco polecam, a oszustami nie masz się co przejmować to normalka na tym forum - także jeszcze raz gorąco polecam zakupy u Pawła mega uczciwy sprzedawca oby jak najwięcej takich ludzi na tym forum a jak najmniej jak ten kolega xeoPL.

6. mako1985

mako1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja również kupowałem gry od pawel85pl, najpierw wysłałem pieniądze i niedługo później otrzymałem dane do gier. Wszystko działa do tej pory, więc ze swojej strony mogę polecić użytkownika.

7. xeoPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Zanim zaczniecie swoje wmawiane winy i opisywanie kto jest oszustem może poczekajmy na rozwój sytuacji bo przyzwoitość nakazuje żeby potem przeprosić i wszystko odszczekac.
    Paweł obiecał kontakt z MS celem weryfikacji logów. Ma kod gry w oryginale (tak twierdzi). Proponowałem mu wczoraj kontakt telefoniczny o 21 aby wszystko dokładnie prześledzić. Chyba nie było za późno!?!

Czy nie wydaje się dziwne, że konto do którego został przypisany rzekomo kod Fifa 17 przez pawel85pl:
    fifka17x1pl@outlook.com nie istnieje?
    Sprawdźcie sobie.
    Mam całą korespondencję i screeny, chętnie się podzielę w odpowiednim dziale.

8. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Cwelu boś zmienił login :) Tylko ty miałeś dostęp do konta - 2 mail zabezpieczający był ustawiony na twój więc zmieniłeś wszystko szybko i bezczelnie napisałeś że hasło nie działa, ale to wszystko co mam do napisania bo tylko winny się tłumaczy, nie pozdrawiam Cię :) Papa

9. PolishSoulja

PolishSoulja Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bakara
    Przestań dzieciak bo żałosny jesteś, od nikogo nic nie wyciągniesz za friko idź już lepiej stąd :)

10. xeoPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Lepiej wstrzymaj się z tymi przezwiskami bo pamiętaj że nie jesteś anonimowy.
    Powtarzam Ci po raz kolejny. Zadzwoń do MS i zapytaj co się dzieje. To Ty masz kod i mam nadzieję dowód zakupu.

11. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Słuchaj dziecko drogie, chcesz idź na policję, będzie fun, a pisanie tutaj nic Ci nie da, owszem mam wszystko klucz z fify itd :), nawet nagranie bandicamem, tak nagrałem całą operację jak zmieniałem hasło-ustawiałem twój e-mail jako zabezpieczający + nasza rozmowa i jak Ci wysłałem dane nic nie robiłem na kompie czekałem aż odpiszesz czy wszystko ok, ha mam Cię więc czekam na wezwanie :D

Pamiętaj Jaśiu nie ze mną takie numery :) Tyle więcej nie mam nic do powiedzenia tutaj.

12. xeoPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Ok. W takim razie proszę prześlij mi skan zdrapki i dowód zakupu na PW. SAM ZADZWONIĘ DO MS. Chyba jest to równoznaczne z naszym przedmiotem transakcji.
    Pamiętaj że straty ponioslem dużo większe niż 130 zł. Jak jesteś bystry to domyslisz się o co chodzi.
    Mam Twoje imię i nazwisko - robiłem przelew. Nie zostawię tak tego.

13. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Dowód(y) zabiorę że sobą, czekam na wezwanie to wszystko. I pamiętaj ja też zgłoszę o wyłudzanie :) Pozdro.

14. xeoPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Skanów zdrapek + dowodu zakupu do tej pory nie mam.
    Najlepiej wziąć kasę i zapomnieć o temacie a potem komuś wmawiać, że zmienił dane.
    Znając życie był to jakiś lewy profil.

15. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Człowieku w życiu nikogo nie oszukałem i nie mam zamiaru, wiem że zmieniłeś wszystkie dane a wiesz dlaczego ? Bo mam dowód w postaci całego nagrania to ty mnie okradłeś bo kto inny miał dostęp jak nie tylko TY. Jest mi przykro że niestety są tacy ludzie co... ja też czuję się oszukany w pewnym sensie..złamałem własną zasadę " nie sprzedawać świeżakom " będę miał nauczkę na przyszłość, uwierz mi mam wszystko co mi potrzebne żeby udowodnić to że to nie ja zmieniłem dane :) To był mój ost post - czekam na to wezwanie bo nikt ze mnie złodzieja nie będzie robił. Pzdr.

Klucz wpisany w profil, zdrapkę mam wszystko mam, czekam w sumie to nie mogę się doczekać ja tylko dostanę wezwanie ja też złożę co trzeba. Przykro że tak wyszło ale oszukać się nie dam.

16. xeoPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    MS chce ode mnie potwierdzenie w postaci zdrapki i dowodu zakupu.
    Ostatni raz proszę żebyś wysłał mi skany. Mówiłeś że to Twoja nowa konsola One S, sam tworzyłes nowe konto i wpisales kod.
    Z czym masz teraz problem żeby to wysłać?
    Wczoraj się zapierałeś że wyjaśnisz wszystko w MS i będzie jak na tacy kto i kiedy zmienial dane.
    A dzisiaj już tylko czekasz na wezwanie?

17. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Winny się tłumaczy :)
    Pamiętaj w logach konta jest numer IP będziemy widzieć kto zmienił dane nie ważne czy używałeś t-mobile z tel.IP danej miejscowości...wszystko wyjdzie, będziemy wiedzieć kto używa tego konta do jakiego konta jest przypisany mój klucz że zdrapki, nie bój się mam wszystko co jest mi potrzebne czekam naprawdę na to wezwanie po czym składam również na Ciebie (informuję nie straszę). To wszystko co mam do powiedzenia. Żegnam i czekam.

PS. Nie straszę - TYLKO INFORMUJĘ Cię a to jest różnica ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum