1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieaktualne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PrYmEkB, Wrzesień 28, 2016.

1. PrYmEkB

PrYmEkB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprzedam gre FIFA 17,
    Gra w wersji cyfrowej, voucher wyciągnięty dziś z Xbox ONE S. Nie jestem fanem fify wiec chętnie odsprzedam.
    Kod nieśmigany do aktywowania na własnym profilu. Gra działa ponoć od 29.09.2016r

Kod wysyłam z formie zdjęcia vouchera po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, możliwe allegro.
    Sklep w którym kupiłem konsole (Sferis) podaje na swojej aukcji że jest to wersja PL, na voucherze nie ma żadnej informacji o wersji jezykowej.
    Cena 189zł

Aukcja allegro
    http://allegro.pl/show_item.php?item=6533967665
    doliczona jest niestety prowizja jaką weźmie allegro.

20160928_190543_resized.jpg

GRA SPRZEDANA !

Ostatnia edycja: Wrzesień 29, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum