1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

,,Niebezpieczne ,, kopie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez danielt83, Kwiecień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam pytanie odnośnie nagranych kopi ze zmienionym wavem /pod ix1.6/ czy jesli gram np w singla a konsola podpieta jest do neta czy ,,zostawiaja'' jakis ślad w kosnsoli ? czy konsola może przez nie zostać oflagowana / z ix1.6 przeszedłem na LT+ w necie gram ta kopiach zabezpieczonych zielone w abgx i ssv2/ zostalo mi kilka gier z 1.6 i chciałbym pograc ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    tych gier ktore sa przygotowane pod ix 1.6 lepiej nie odpalaj, bo zostaniesz oflagowany, wave zostalo zmienione i ****

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    kazdy obraz który jest modyfikowany zwiększ prawdopodobieństwo wykrycia

5. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli nawet offline mogą coś zostawić ? najgorsze jest to że nie wszystkie ukończyłem i płyty poszły na marne.

6. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To może jeszcze zapytam czy da sie po zrzuceniu obrazu na dysk przejechac abgx'em i wgrać ssv2 / te ze zmienionym wava'mi/

7. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak wszystko się da :) powiem tak, miałem też zmieniane wave do 2, bo miałem ix1,4 i na tych kopiach gram offline, do gry online nagrywam na nowo uprzednio skanując w abgx, tylko że paczkę z wave musisz pobrać ze stronki abgx i je gdzieś tam przerzucić :) masz wszystko napisane w dziale download (abgx360.net) pliki ssv2 nie zawsze dodaje sam, więc trzeba zrobić to ręcznie, a i to masz tam opisane jak to zrobić:) pozdrawiam i spokojnie możesz grać offline ze zmienionym wave tylko pamiętaj aby nie podłączać się do xbl, najlepiej odpinaj kabel czy coś :) pozdro

edit/
    a na przyszłość edytuj posta i nie pisz jednego pod drugim :p

8. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wielkie dzięki stary nie ukrywamiż na taka odp czekałem mam kilka gier do offlina a nagrywanie pod LT+ i podpinanie ssv2 opanowałem:) robię analogicznie jak ty. dzieki wszystkim i pozdro

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak grasz offline na tych patchowanych to jest ok :) Tylko nie odpalaj konsoli z nimi w środku na xbl bo jest większa szansa na bana ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum