1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

niebieski ekran przy uruchamianiu xbox backup creator

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez soul89, Lipiec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. soul89

soul89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z uruchomieniem xbc na win7 64 bit. Podczas uruchamiania wyskakuje jakiś błąd z plikiem MSCOMCTL.OCX. Wyczytałem ze trzeba go wgrać do folderu system32 po wgraniu i wpisaniu wszystkiego co trzeba podczas uruchamiania xbc wyskakuje niebieski ekran i komp sie resetuje. Wyczytam tez ze jak sie ma system 64bit toi plik ten należny wgrać do sysWOW64 jednak nic to nie zmiania i dalej jest niebieski ekran podczas uruchamiania xbc.
    Prosze o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Nie znam sie na win7 byłbym wdzięczny za dokładne wskazówki.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ja oprócz skopiowania pliku MSCOMCTL.OCX do system32 nic nie zmieniałem-wpisywałem jesli ty cos tam zmieniałes to moze w tym tkwi problem?
    Mam win7 64bit i zanim skopiowałem ten plik do system32 nie sysWOW64 równiez nie moglem uruchomic XBC.
    Spróbuj tez wyj**ac ten XBC i sciagnac nowy chociaz nie wiem czy to cos pomoże:)

4. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po samym skopiowaniu pliku dalej wyskakiwał błąd. później zrobiłem tak jak w tym filmiku i zaczęło wywalać niebieski ekran How To Fix Xbox Back Up creator - YouTube ma ktos jakies pomysły jak to rozwiązać?

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    prawy klawisz na pliku exe i "uruchom jako administrator" ?

6. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po skopiowaniu pliku do system32 i uruchomieniu programu jako administrator wyskakuje error 339 ;/

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    .netfreamwork aktualny ?

8. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wgrałem najnowszy .netfreamwork i plik MSCOMCTL wgrałem do sysWOW64 i działa.

Dzięki za pomoc

Jednak nic to nie dało... programu uruchomił sie raz i to wszystko. za każdym razem znowu jest niebieski ekran...

Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam ze starsza wersja programu tj Xbox Backup Creator v2.8.0.275 uruchamia sie normalnie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum