Niechciane przedłużenie subskrypcji GOLD

KacperCL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Miesiąc temu założyłem konto na mej konsoli Xbox 360. Podpiąłem do niego swoją pustą kartę kredytową prepaid (0 zł na koncie). Mogłem jeszcze dwa razy użyć darmowego konta GOLD, więc tak uczyniłem. Po dokonaniu transakcji na konto GOLD chciałem anulować automatyczne odnawianie, lecz się nie udało. Dzisiaj wszedłem, aby ponownie spróbować anulować i widzę, że została automatycznie zakupiona subskrypcja na nowy miesiąc. Nie mam na koncie prepaid żadnych środków. I teraz pytania: czy poniosę z tego powodu jakieś konsekwencje? Czy skończy się na blokadzie konta Xbox, czy może coś więcej. Posiadam drugie konto główne, i czy mogą mi je też zablokować? Nie chciałbym mieć nieprzyjemności związanych z rzekomą zalegającą opłatą ze strony banku (po tej stronie nie ma żadnej należności do zapłacenia jeszcze). Kontakt z infolinią MS może być utrudniony, gdyż nie posiadam telefonu stacjonarnego, a nie wiem czy mój operator (Plus) obsługuje numer 00800 441 17 96.

W skrócie: Microsoft naliczył mi za konto gold na nowy miesiąc, a nie mam środków na karcie prepaid.

//Napisałem w tym dziale, ponieważ regulamin działu "Dla świeżaków" mówi o tym, że osoby do miesiąca i 7 postów mogą tam pisać.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pisz na chat supportu niech anulują subskrypcje, no chyba że się dodzwonisz.
Za ten miesiąc co przedłużyło nikt CI nie zwróci a kartę jak doładujesz to automatycznie bank ją o tą kwotę obciąży. (żydowskie nie znika) A co się stanie z kontem MS jak nie zapłacisz zapewne nic ale kto ich tam wie.
 

Do góry Bottom