1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niededykowany pendrive a ban

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alikhel85, Sierpień 6, 2013.

1. alikhel85

alikhel85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po dłuższym czasie szukania nigdzie nie znalazłem oczywistej dla wielu z Was informacji, więc zakładam temat. Czy za korzystanie z niededykowanego przez MS pena można dostać bana? Szukałem w przyklejonym temacie Ban faq, ale nic nie znalazłem, więc podejrzewam, że będzie ok. Wolę jednak zapytać, bo w ogólnym faq są chyba przeterminowane informacje i boję się bana. Wybaczcie, ale konsolę mam od niedawna i jestem zielony jak logo XBOX ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma czegoś takiego jak niededykowany pendrive... Każdego można przystosować w konsoli, jedynie jak będzie miał wolny odczyt/zapis to Ci wyskoczy, że jest wolny i mogą wystąpić problemy ale i tak będzie działać normalnie...
    Widziałeś gdzieś penki z specjalne do Xboxa bo ja nie, owszem karty pamięci ale kto teraz tego używa....
    Spokojnie podłączaj i graj.

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie dostaniesz bana, niby za co ?

5. alikhel85

alikhel85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie są albo były. SanDisk robił dla MS. Z pięknym napisem XBOX 360. Jakkolwiek moje wątpliwości zostały rozwiane. Jeszcze jedno pytanie. Wiem, że trzeba sformatować go w konsoli. Czy potem można z powrotem sformatować w kompie, żeby używać jako pena do PC? Czy to jest proces nieodwracalny? Dzięki za pomoc.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Można z powrotem sformatować i będzie działać.

7. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Najlepiej podczas konfigurowania na Xboxie dać np. połowe pojemności pena dla xboxa żeby drugą połowe można było normalnie używać, lub wrzucić sobie muzyke i podczas grania na xboxie włączyć ją :D

Wczytywanie...

Poleć forum