1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedługo zagramy w kolejną odsłonę Devil May Cry?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie da się ukryć, ze reboot serii DmC: Devil May Cry spotkał się z mieszanym przyjęciem. Dla niektórych graczy odświeżony przygoda o łowcy demonów to kawał porządnego kodu, ale nie milkną głosy, że tej produkcji czegoś brakowało. Jednak wszystko wskazuje na to, że Capcom zamierza kontynuować tę historię!

Pod koniec zeszłego tygodnia Capcom zarejestrował nowy znak towarowy - "Devil May Cry" - który na dzień dzisiejszy za dużo nam nie mówi.

Dobrych slasherów nigdy za wiele, więc jestem bardzo zadowolony z tej informacji! Oczywiście możemy się jedynie zastanawiać, czy przedstawiciele angielskiego studia Ninja Theory tworzą kontynuację przygód Dantego, ale patrząc na obecną sytuację na rynku - jest to bardzo możliwe.

Oczywiście istnieje też szansa, że dostaniemy DmC: Devil May Cry z odpicowanymi włosami głównego bohatera, większą ilością klatek na sekundę, a produkcja mogłaby trafić na nowe konsole... Ale jeśli mam być szczery - jest czarny scenariusz, który w zasadzie mogę traktować jako koszmar. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    To była bardziej kwestia czasu niż niewiadoma. Wielu ludzi negatywnie wypowiada się o reboocie DMC bo ocenia ją przez pryzmat starej serii, ale nowy Dante jest dobrym slasherem z wyśmienitym system walki i takich gier jest dziś zdecydowanie zbyt mało.

4. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    nich spadają z wyleniałym DMC - to na co ja czekam to Resident Evil 1+2+3 reedycja - ale żaden reboot serii bo na samo hasło "reboot" dostaję napadu furii

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi się ostatnia podobała czekam z niecierpliwością.

6. CanciaR

CanciaR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dmc jakoś nigdy mi się nie podobało, zdecydowanie bardziej czekałbym na darksiders 3.

Wysyłane z mojego LG-P350 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum