1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedoifnormowany, były konsolowicz - ban, iXtreme itp.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez noname, Grudzień 29, 2009.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej.

Posiadałem konsolę jakiś czas temu. Sprzedałem z różnych powodów. Miałem wtedy iXtreme 1.6. Nigdy nie grałem przed premierą, pobierałem jedynie scenowe releasy i zawsze używałem abgx360. Dzięki temu moja konsola nigdy nie była zbanowana.

Ostatnio doszły mnie jednak słuchy, że Microsoft znalazł sposób na wykrywanie przerobionych napędów. Zwyczajnie podłączamy przerobioną konsolę do internetu i ban - czy to prawda?

Jak ostatnio grałem był wave 3. Teraz jest podobno wersja 4, ale nadal nie ma nowego iXtreme. Dlaczego?

Wybaczcie moje pytania, ale z racji sprzedaży konsoli jestem nie w temacie.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    -.-
    Sprzedałeś konsolę chyba 2 miesiące temu, bo mniej więcej wtedy wyszedł 1.6. Na 1.6 musisz mieć płytkę activate.iso lub przerabiać obrazy zeby grac w gry wave4, na 1.6 non stealth, 1.61 i 1.51 nie musisz.
    Tak podłączenie = ban.

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Tak napewno iXtreme 1.6 wyszedł 2 miesiące temu ;D. Ja już miałem na wakacje przerobiony a dzisiaj mamy prawie styczeń 2010. Jak nie zamierzasz grać na necie to przerabiaj na iXtreme 1.6 non stealth i się nie przejmuj żadnymi wave. Zresztą wymyślają co chwile nowe iXtreme a i tak każdy po roku już jest do wykrycia, więc jak przerobisz konsole to może max 10 miesięcy pograsz i cię zbanują.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Dziwne miałem ostatnią przeróbke z pół roku temu i była to przeróbka na Ixtreme 1.6 , więc raczej nie wyszedł 1.6 dwa miesiące temu ....

6. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No dobra, widzę więc, że Microsoft znalazł sposób na wykrycie iXtreme 1.6. Teraz pytanie:

Powiedzmy, że wyjdzie iXtreme 1.7. Powiedzmy, że będzie niewykrywalny. Będę grał na Xbox Live co jakiś czas. Za X miesięcy Micrisoft znajdzie sposób na jego wykrycie, a wtedy nie będę podłączał konsoli do internetu. Następnie wyjdzie niewykrywalny iXtreme 1.8. Przerobię konsolę i podłączę do internetu. Czy wtedy będzie automatyczny ban?

Chodzi o to, czy konsole są banowane wstecz? Czy mając niewykrywalny iXtreme 1.7 grozi mi automatyczny ban dlatego, że w przeszłości miałem iXtreme 1.6?

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    "Wsteczny" ban raczej nie grozi , ale musisz brać też pod uwagę , że jak już wykryją "niewykrywalną" przeróbkę możesz być jednym z pierwszych który bana dostanie ....

Wczytywanie...

Poleć forum