1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedokończony update, zablokowanie SPI.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez avrfreak89, Październik 21, 2012.

1. avrfreak89

avrfreak89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Reflashowałem napęd DG-16D4S na firmware LT+3.0 i zrobiłem update dashboarda co zupełnie zablokowało mi SPI (konieczny Kamikaze mod albo wymiana chipu). Nie mogę dokończyć aktualizacji, ponieważ wyświetla się za każdym razem 'system update error' (końcówka C000-0001 co świadczy o niezgodności firmware napędu). Nie mogę zabootować pendrive'a z dashboardem (próbowałem z różnymi wersjami). Jedyne czego jeszcze nie próbowałem to pożyczyć od kogoś napęd dvd, wgrać do niej oryginalny firmware i spróbować dokończyć aktualizację (potem spokojnie wziąć się za RGH), jednak nie jestem pewien czy mogę tak bez konsekwencji podłączyć napęd z innego slima.
    Data produkcji mojej konsoli to 15-06-2010.

Pytanie: Czy taka czynność nie zablokuje mi tego drugiego napędu? (data produkcji slima z tym drugim napędem to grudzień 2010)
    Pytanie podrzędne: czy mogę przeprowadzić modyfikację RGH na niedokończonym update? gra z której mi się próbowało aktualizować ma wave 13, więc próbował mi się wgrać 13599.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    możesz robić RGH bez dokończonego update'u. Sztuczka z drugim napędem raczej nie pomoże jeżeli już masz w swoim LT+ 3.0

1 osoba to lubi.
  4. avrfreak89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    eh, gość z allegro u którego kupiłem matrix glitcher'a z kolei zapewnia mnie, że nie zrobię RGH na niedokończonym update... nie wiem już komu wierzyć :p
    tak z ciekawości jeszcze zapytam, co ma ixtreme w moim napędzie do rzeczy, jeżeli wsadzę zupełnie inny napęd z oryginalnym flashem (tylko spoofowanym dvd key)? czyżby ixtreme robił po sobie jakiś ślad w reszcie konsoli?

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Niedokończony update, zablokowanie SPI.

1. Możesz zrobić rgh
    2. Możesz wrzucić inny napęd i dokończyć aktualizacje.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. avrfreak89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, w takim razie nie będę sobie robić kłopotu z drugim napędem i zrobię dumpa nanda z tym niepełnym updatem.
    Dzięki za pomoc.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Niedokończony update, zablokowanie SPI.

Mozesz robic.rgh

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum