1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedorzeczna mikrotransakcja w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - ubezpieczenie od ataku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą biegać po sieciowych serwerach w Metal Gear Online 3. Twórcy nadal rozwijają tytuł i w nowej aktualizacji postanowili dodać bardzo oryginalną opcję. Chcecie wykupić polisę ubezpieczeniową u Japończyków?

Najnowsza aktualizacja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dodaje między innymi możliwość gry w Metal Gear Online 3 oraz nowe wydarzenia FOB. Jednak Japończycy wpadli na kolejny – w moim odczuciu niedorzeczny – pomysł... Postanowili zaoferować graczom ubezpieczenie od ataków:

Brzmi dziwnie? Deweloperzy zwrócą nam pracowników, skradzione materiały oraz monety kupione za prawdziwe pieniądze, jednak w przypadku „nie naszej własności” (gdy my coś ukradniemy), to nie możemy liczyć na zwrot. Ubezpieczenie nie obejmuje również broni nuklearnej...

Nie wiem, czy macie podobne wrażenie, ale Konami stara się wydrzeć z marki Metal Gear Solid resztki normalności. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak niedorzeczną mikrotransakcją...

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Ta, a może od razu goodmode sprzedawać. Kiedyś były kody, potem czity i mody a teraz się za ułatwienia płaci.żenada

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

ArturM05Pl lubi to.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nic dodać nic ująć. żałosne posunięcie ze strony konami

"zawiodłem się na smartfonie sony więc nie kupię konsoli"

5. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    żal.pl najbardziej niedorzeczna rzecz jaką w życiu widziałem... słyszałem ... konami troll lvl pro :p

6. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Jak w ogóle do gry za 250 zł można dodawać mikro transakcje to jest przecież śmieszne i coraz więcej firm to wprowadza.Niedługo kupisz Call Of Duty i żeby mieć karabin trzeba będzie dodatkowo zapłacić

Wczytywanie...

Poleć forum