1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedostępne ustawienia Eprom :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwierz4k, Marzec 27, 2013.

1. zwierz4k

zwierz4k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam, mam problem z ustawieniami EPROM.
    Do tej pory bez problemowo nagrywałem kopie zapasowe do swojego zielonego pudła, korzystając z programu 'BurnerMax Payload tool' i 'IMGburn' z ustawieniami:
    Force Hypertuning - Enabled
    Online Hypertung - Disabled
    Smartburn - Enabled
    Overspeed - Enabled
    OPC history - Do not clear

Przez ponad miesiąc nic nie nagrywałem i dziś przy próbie nagrania nowej kopi zorientowałem się, że wszystkie wyżej wymienione opcje są nie obsługiwane! :(
    Force Hypertuning - nie obsługiwane
    Online Hypertung - nie obsługiwane
    Smartburn - nie obsługiwane
    Overspeed - nie obsługiwane
    OPC history - nie obsługiwane
    Oczywiście operacja weryfikacji wyrzuciła przy 99% :(

Nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną, że opcje które wcześniej świetnie działały, stały się nagle nie aktywne.
    Proszę o poradę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zwierz4k

zwierz4k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olsztyn
    na prawdę nikt nie wie co może być przyczyną????

Wczytywanie...

Poleć forum