1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałaja pady

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukezaa, Sierpień 7, 2010.

1. lukezaa

lukezaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem że czasem pady mi nie synchronizując się z konsolą nie łącza się czy pomoże wymiana Rf panelu a wysłać do serwisu MS czy do dobrego serwisu na mieście i jak już do MS to od przerobić mam Ix LT 1.1 Liteon v1

Ps: Wiem ze multi konto ale dałem koledze PsychoDaZ żeby ps2 wystawił a dostałem bana a sytuacja ważna proszę o nie ban do rozwiązania problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. jak chcesz wysłać na gwarę do MS to od przerób konsolę <--- co to za wyraz od przerób
    2. możesz odłączyć całkowicie konsolę od prądu na kilkanaście godz. i spróbować (sam tak miałem)
    3. zmień baterie w padzie

4. lukezaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bat ok nowe baterie to samo akumatory to samo a tera na noc z prądem zobaczę (chodzi żeby kondensatory się wyładowały?)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    polski trudna język być ??

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Napisałeś że czasem, czyli nie zawsze, więc wychodzi na to że problem po jakimś czasie mija, jeśli tak to co się takiego dzieje że mija? Chodź w praktyce pewnie źle się wysłowiłeś -.-

7. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Również miałem taki problem z padami które kopiłem nowe baterie i akumulatory i tez nie synchronizować mi a jak już to zrobiło to na krotki czas. Z własnego dośw. doradzę Ci idź tam gdzie kupiles pad czy to sklep czy allegro i powiedz ze nie konsola nie synchronizuje i niech wymieni Ci go. Jeśli jednak prędzej z tymi samymi padami było ok to chyba serwis konsoli zostaje. Masz przerobiona wiec ja bym nie ryzykował wysyłać ja do M$ lepiej do dobrego serwisu na mieście

8. damian4991

damian4991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z nikad
    wysylaj i tak sie nie skapna przeciez oni maja z 4000 tysiace konsol i myslisz ze wszystkie beda sprawdzac

9. lukezaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale 2 pady na raz raz na 10 uruchomień pady działają

Wszystko działa już

Wczytywanie...

Poleć forum