1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałajaca oryginalna fifa09

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Blanco09, Marzec 26, 2009.

1. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam!
    Kolega pozyczyl mi fife09,grałem w nia grałem chciałem mu oddac,nie bylo go w szkole. Przychodze do domu a tu patrze pekniecie gdzies 1cm ta plycie tam gdzie jest napisz Xbox360 i nie ma tam zapisanej gry. Wkładam do napedu nie działa, wyjmuje wyrownuje plyte wkladam dziala :D Grałem. Dzis mu oddałem i od mowi ze mu nie działa. Co teraz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. W!ndows

W!ndows Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    odkup mi (tylko 120zł) :D

4. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Taniej;p Nowa 100zl allegro a uzywka to nie wiem ;D A jak mi bd działac to co moglo sie stac? \bo on jutro mi ja da i mam ja spr.

5. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no co "co teraz" ? drylujesz do sklepu po nową fife i ładnie oddasz koledze dzialajacą!

Wczytywanie...

Poleć forum