1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

niedziałające gry na kinecta przy przeróbce rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maria Andzia Jeppsson, Grudzień 26, 2013.

1. Maria Andzia Jeppsson

Maria Andzia Jeppsson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WilanĂłw, Warszawa, Poland, Poland
    Mam problem z przerabianiem gier na kinecta (uzywam extract iso najnowszym). Mam przerobionego xboxa rgh jasper fat z najnowszym dashboardem. Jak klikam na grę to chwile działa i zacina się, zawiechy, wyrzuca, nie odpala się. Niestety większość gier tak eaguje jak chce ją włączyć ;/ czy jest coś co źle robię? albo źlę przerabiam? Wszystkie inne gry nie kinectowe działają ślicznie, ale 4 na 5 kinectowych grach u mnie nie chce grać.
    Dzięki za info :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Rób gry nie do xex tylko do GoD

1 osoba to lubi.
  4. Maria Andzia Jeppsson

Maria Andzia Jeppsson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0