1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałające gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adrian04, Wrzesień 14, 2013.

1. adrian04

adrian04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie odnośnie gier. Chodzi mi o to , że nagrałem (call of duty mw2), (black ops). oraz (nfs hot pursuit 2.) Niestety u mnie nie odpalają, nieobsługiwany format płyty.. inne gry działają bez zastrzerzeń, mam lt 3.0. ale problem , jest taki że gry które wymieniłem chodzą u kolegi na takiej samej przeróbce.. dodam , że nigdy nie podłączałem konsoli do internetu.. pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mozliwe, ze nie ten region, free region?

4. adrian04

adrian04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale czy to ma znaczenie, jeżeli mam lt 3.0 ? :p

5. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oczywiscie ze region ma znaczenie... nie ma znaczenia przy rgh... mi sie wydaje ze ty mozesz miec lt 3.0 a twoj kolega 2.0 i gry byly nagrywane pod 2.0... a co do regionu... zawsze siagaj gry z Region Free (RF) albo PAL

6. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Zawsze ściągaj gry pod lt3.0 a co do regionu to staraj sie na free region tak jak kolega pisał ew. pal jeżeli twoja konsola jest z europy

7. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie wymienione gry mają zabez. AP 2.5 wiec albo nie masz LT 3.0 albo twój kolega nie ma a gry mają pod topologie albo LT 2.0 albo 3.0. Dajmy przykład ze black ops ma dograną topologie do lt 2.0 a ty masz lt 3.0 i dlatego gra nie działa.

Wczytywanie...

Poleć forum