1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałające gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysztof88, Listopad 20, 2012.

1. krzysztof88

krzysztof88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam następujący problem. Posiadam xboxa 360, dash:13146, z lt+2.0 (tak mówił sprzedający). Niestety nie działają mi gry:
    - Call of Duty: Modern Warfare 2 (3rd Wave)
    - Call of Duty: Black Ops (3rd Wave)
    - Assasin's Creed: Brotherhood
    - GTA 4: Episodes from Liberty City (4th Wave)

Działające gry:
    - PES 2011
    - FIFA 2011
    - Batman Arkham Asyllum
    - Medal of Honor
    - Splinter Cell: Conviction

Gdy wkładam GTA 4: Episodes from Liberty City to jest wczytywanie, pojawia się logo rockstar i następnie jest cały czas czarny ekran. Nie można nawet wejść do menu xboxa. Można tylko wyłączyć konsolę.
    Przy pozostałych grach pojawia się informacja że płyta nie jest obsługiwana.

Czy to oznacza że mam starszą przeróbkę od lt+2.0, czy spróbować z activate iso, może macie jakieś pomysły co zrobić żeby te gry zadziałały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wgrać LT 3.0 i nagrywać gry według naszego poradnika znajdującego się w dziale ISO.

4. krzysztof88

krzysztof88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy mi aby uruchomić te gry na LT 2.0

Mam jeszcze jedno pytanie.
    Do jakiej wersji dashboarda mogę zaktualizować konsolę bez obawy utraty przeróbki ?

Wczytywanie...

Poleć forum