1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NIedziałające kody 48

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kvazi, Maj 13, 2011.

1. Kvazi

Kvazi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wolomin
    Siema
    Pomużcie niewiem ocb,otuż sprawa wyglada tak:
    Kiedy była promocja blura z tymi kodami naklepałem sobie bardzo dużo kodów 48h i sobie grałem dowoli.Niestety od czasu aktualizacji z A.P25 przestałem grać online.Teraz sobie przerobiłem konsole i zalogowałem sie do polskiego XBL oczywiscie.
    Teraz gdy wbijam kod wyskakuje mi że nieprawidłowo....Oco w tym chodzi??Bo mam jeszcze troche triali.
    Jaki tego powód??MOże ktoś ma też jeszcze te zdrapki.Prosze o szybkie info:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    na pl live nie wszystkie zdrapki działają - słyszałem że te z blura właśnie nie działają

4. night_hawk

night_hawk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    możesz się ze mną podzielić jeśli Ci nie działają :p

Wczytywanie...

Poleć forum