1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałający headset

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez FICU, Maj 2, 2009.

1. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Witam. Mam problem z headsetem. Otóż na moim profilu i na padzie headset poprostu nie działa(moge słuchać, lecz nie mówić). Na mojego brata padzie i profilu wszystko ładnie śmiga. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartek7220

bartek7220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WKZ
    Możliwe, że masz coś z gniazdem na headset w padzie. innej możliwości nie ma, ponieważ profil na pewno nie zawinił tak samo jak sam headset. Jedyne wytłumaczenie to gniazdo w padzie.

4. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    bartek to jednak coś z profilem. Próbowałem na brata profilu pogadać z kumplem przez headset'a na moim padzie i wszystko ładnie śmiga. Na moim nie działa. Jak to naprawić aby wszystko ładnie mi śmigało na moim profilu?

Edit:// Temat do zamknięcia. W ustawieniach musiałem ustawić odnośnie headset'a.

Wczytywanie...

Poleć forum