1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałający prawy analog WHY ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrekwilk14, Styczeń 18, 2012.

1. piotrekwilk14

piotrekwilk14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie działa mi lewy analog chodzi mi wszystko góra,dól,prawo,lewo lecz gdy np. wciskam sprint w battlefield 3 a tu nic kiedy go wciskam coś tyka ??? mam konsole na gwarancji lecz nie wiem czy mi to naprawią drugie pytanie jaki jest potrzebny śróbokręt aby rozkręcić pada proszę o pomoc ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jeżeli pad jest jeszcze na gwarancji to zadziała.
    co do otworzenia pada to potrzebny jest chyba torx t8 z otworem na zabezpieczenie. Ale nie jestem pewien co do wielkości

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    tak,t8,ja dzis wyslalem pada na gwarancjii i wsio szybko zalatwione,mily kontakt z firma ms,dzis kurier byl po pada,za 2 tyg bede mial spowrotem naprawionego lub nowego, Kontakt telefoniczny - Xbox.com , jesli nie masz gwarancjii to tylko naprawa recznie,potrzebny T8,nowy modul galki Joystick Analogowy do pada X360,PS2- IT7 CHOJNICE (2027858167) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i samemu wlutowac,

pisze z eng OS dlatego niepoprawnie po polsku

Wczytywanie...

Poleć forum