1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niedziałający prawy trigger w padzie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gambit95, Sierpień 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Niedawno zakupiłem na allegro używanego pada, podobno stan techniczny idealny. Oczywiście, stan techniczny nie jest idealny, ponieważ prawy trigger nie działa tak jak powinien. Dla przykładu, dzisiaj grałem z kolegą w COD: BO na CO-OP i lekkie przechylenie pada powodowało wystrzał całego magazynku (najczęściej w ścianę) albo w ogóle nie reaguje, gdy gracz tego potrzebuje. Dzieje się tak we wszystkich grach. I tu moje pytanie, czy trudno jest naprawić taką usterkę rozkręcając pada, czy lepiej komuś oddać do naprawy (jeżeli gdziekolwiek można). A może lepiej po prostu kupić nowego pada? Szkoda tych 70 zł :(. Pomijam ten fakt, że lewy analog po wciśnięciu nie działa ( np. bieg sprintem) i od czasy do czasu X. Przy moim szczęściu jestem pewny, że nie dojdę do ugody ze sprzedającym i skończy się na negatywach. Możliwe, że przed wysyłką pad działał, ale raczej nie powinien być wysłany w kopercie bąbelkowej bez żadnego opakowania itp. Myślałem o zadzwonieniu do MS, ale przeczytałem, że przy wymianie często wymagają paragonu, więc sobie odpuściłem. Czy miał już ktoś podobny problem? Jest możliwy do naprawienia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie rozkręcisz to nie zobaczysz co się stało.

W moim padzie kiedyś pękł jakiś plastik od trigera, a potem dociśniecie go wyrwało jedną nóżkę od switcha przez RB.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum