1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niemcy Xbox Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xzirev, Październik 9, 2015.

1. Xzirev

Xzirev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, miałem wcześniej xboxa 360 i posiadam konto live polskie. Właśnie sprzedałem ps4 i zamierzam kupić Xboxone ze względu na multi. Mieszkam obecnie w Niemczech. Na ps4 musiałem kupić doładowanie psn+ w Polsce gdyż w Niemczech połowa gier z marketu była po prostu zablokowana a gry były w wersjach "uncut" z wyciętymi zawartościami; krew itp.

1.Czy zakupiony kod w Niemczech na xbox gold będzie działał na koncie polskim?
    2.Czy zakupione doładowanie np. 20 euro w Niemczech mogę wprowadzić po zmianie regionu na niemiecki a następnie z powrotem na polskie? ; czy to przewalutuje, przeliczy na zł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zapomnij... nie
    Jeżeli kod jest europejski to będzie działać na wszystkich kontach EU.

4. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy będąc w Niemczech i ustawieniu regionu na polski będe mógł pobierać zawartość z marketu dostępno dla PL?

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    na XO nie musisz się martwić o region możesz go dowolnie zmienić na jaki chcesz kiedy chcesz z poziomu konsoli(nie musisz migrować swojego konta na inny region) , możesz mieć w Niemczech konto PL , konto DE, konto IE(ireland) , konto US (stany zjednoczone) , konto UK a gry będą i tak po polsku w polskim dashboardzie jeśli taka ma język pl dostępny bez znaczenia czy kupiona w niemczech,wielkiej brytanii,usa itd mowa o wersjach cyfrowych , płyty też mogą mieć polski język ,jeśli zakupy będziesz robił w store przez zdrapki na zł/euro/dollary usa/funty odpowiednio dla danego rynku np usa-dollary us ,niemcy -euro de , ireland -euro to bez problemu pobierzesz zawartość na swoją konsolę będąc w Niemczech tak samo zakupione konta na allegro z grami działają ok , problemem może być sytuacja gdy dodasz np kartę płatniczą/kredytową/przedpłaconą/paypal jako opcję płatności , najlepiej dodawać kartę np na polski rynek -polska karta , na niemiecki rynek - niemiecka karta itd , można też choć nie zawsze dodać np na rynek brytyjski (UK) polską kartę i dopuści do zakupu u mnie działa , czasem potrzeba zmienić ip internetu przez vpn w sytuacji gdy masz np polskie,europejskie lub konto na USA i robisz zakup w rynku Ruskim za ruble polską kartą - najczęściej wygląda to tak przy zakupie z rynku rosyjskiego Rubel>Euro>zł taka kolejność przewalutowania , czasem karta nie nada się jako płatność od strony banku lub od strony M$ za częste dodanie karty do różnych kont
    w przypadku x360 nie mogłeś pobrać gier bo założono blokadę na regiony (musiałbyś kombinować ze zmianą ip przez vpn) ,mam brata w DE z którym dzielę się grami na kontach polskich,europejskich,usa/uk, ruskich także kupione z allegro wszystko działa ok

6. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziękuje wam za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum