1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niemoge otworzyc DVD Romu w XBOX'sie :(

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez norbertino, Luty 2, 2009.

1. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Niemoge otworzyc dvd romu. poprostu jak by cos blokowalo ale jak probowalem otworzyc sróbokretem to nawet sie nie ruszal. niechce nic na siłe by nic nie zepsuc ale wszystkie giery mam na plytach a w dema grac niebede :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. nester3131

nester3131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprubuj konsole rozebrac i zobaczyc co sie dzieje chyba e sie boisz

4. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oddaj na gwarancje, albo do serwisu. Pewnie jakaś usterka. Ja bym sam nie grzebał.

5. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Jaka data produkcji? W przypadku starszych modeli z napędem Samsung były takie jaja. Ja tak mam, ale wystarczy pyknąć palcem w tackę i się otworzy.

6. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nom :D Stara 2006 ale az takie jaja :p? Ja to musze czasem wziosc i palcami wyciągac. :) a gwarancji chyba niemam, jedynie do serwisu pojsc ale narazie mi to tak bardzo nie przeszkadza. Bo juz mam sposob na otwieranie go.

Wczytywanie...

Poleć forum