1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niemogę połączyć się z XBL :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VESPERUS, Grudzień 25, 2009.

1. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    Po pierwsze jeśli przy starcie konsoli wybrałem region i coś tam jeszcze polska to czy moge normalnie z XBL się podłączyć. Mam jeszcze konto offline i czy musze je usunąć aby z XBL się połączyć ?. Jak ustawiam że chcę dołączyć do usługi Xbox Live to wpisuje E-mail hasło i wywala "Wskazany Windows Live ID jest powiązany z innym tagiem gracza. Wprowadź inne Windows Live ID i hasło"

O co biega pomocy ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adolf666

Adolf666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ze wsząd
    Po pierwsze zmien region konsoli na inny kraj niż Polska(polecam UK ewentualnie US.)
    Po drugie nie musisz usuwać konta offline.
    Po (i tu nie jestem pewien) ktos ma taki sam tag grcza

4. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    "Wskazany Windows Live ID jest powiązany z innym tagiem gracza. Wprowadź inne Windows Live ID i hasło"

adres e-mail który wpisujesz przy rejestracji w usłudze live jest już powiązany z innym kontem
    jedno konto, jeden adres e-mail.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Masz już jeden temat o tym!
    Teraz zakładasz już trzeci!
    Odświeżaj tamten!
    tym razem tylko ostrzeżenie bo byłby już ban!

Wczytywanie...

Poleć forum