1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niemożliwe odkrycie dwóch skarbów w willi w AC2?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xinqev, Kwiecień 18, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, mam problem. W Monteriggioni zebrałem 25/27 skarbów. Mapa pokazuje mi, że ostatnie dwa znadują się przy samym wejściu do willi, tyle że.. pod ziemią. Zna ktoś dojście do nich?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja miałem podobnie. szukałem tych skarbów wszędzie - nigdzie ich nie było. pod jest kilka jaskiń, jednak żadnych skarbów tam nie znalazłem, na moje to chyba bug.. w końcu sobie odpuściłem, podejrzewam, że twórcy nanieśli na mapę te skarby, ale zapomnieli ich wstawic :)

4. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    Witam. Żeby nie tworzyc nowego tematu - zapytam się tutaj. [SPOILER!!!!!] Zebrałem wszystkie strony kodeksu (30), poszedłem z tym do willi, i tam powiedzieli mi, że mam iśc z tym do Da Vinciego. W tym problem, że byłem w każdym mieście (Florencji, Wenecji, Forli i Toskanii) i nigdzie go nie ma. Gdzie mam go szukac? Z góry dziękuje

5. Xinqev

Xinqev Guest

LOL :), Otóż DaVinci jest w pokoju, gdzie jstoi architekt i Claudia.

6. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    Haha. Dziękuje. Nie pomyślałem :) Lece skończyc AC2. ; )

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Xinqew, te skarby na bank da się zdobyć , bo sam je zdobyłem i to 2 razy, gdy 2 razy przechodziłem grę na 100%, albo spróbuj wejść przez studnię obok willi, albo poszperaj w kopalni już za murami miasta, albo no nie wiem ; p Jakoś na bank da się je zdobyć, ale pamiętam, że też się nad tym głowiłem nieziemsko.

8. Xinqev

Xinqev Guest

Miło widziany byłby jakiś tutorial... : p.. jaka studnie masz na mysli?

9. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aby zdobyć te dwa skarby trzeba u architekta odnowić studnię koło willii a następnie do niej wejść.

Wczytywanie...

Poleć forum