1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niemożliwe pobranie gry. Kończenie pobierania przy 79%.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez natekpl, Październik 7, 2014.

1. natekpl

natekpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nie mogę pobrać gry, gdyż przy 79% pojawia się komunikat "Nie można pobrać..." po czym jest 100% pobrania. Grę zakupiłem na allegro jako wersje cyfrową. Co powinienem z tym zrobić? Powinienem się skontaktować ze sprzedającym czy może mogę jakoś sam to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprobuj pobrac to na pendrive, bo moze jest hdd walniety w tym miejscu.

4. natekpl

natekpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobrałem niedawno Horizon 2 i wszystko przebiegło bez problemu. Znalazłem podobny temat Xbox.com Forums
    ale nie za bardzo wiem co powinienem zrobić.

5. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewnie to jest blokada regionalna na tą gre albo cos w tym stylu, koleś kupił gre na amerykańskim rynku, a ty chcesz ją pobrać na konsoli z polskim IP.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Ja miałem tak ostatnio z legalnie zakupionym bioshockiem. Pisałem na supporty xbox live marketplace, prowadziłem chaty na twitterze i przechodziłem milion ścieżek od czyszczenia cache do zmiany dysku i ponownego pobierania profilu. Ostatecznie stanęło na tym, że dostałem zwrot a gra pozostała na koncie. Po ok miesiącu spróbowałem pobrać ponownie z historii i tym razem problemu nie było. W ten sposób dostałem darmowego bioshocka :)

Wniosek z tego taki, że jeżeli to nie problem z twoim dyskiem/profilem to jest to problem (możliwe, że przejściowy) z tym tytułem na XBL marketplace. Jako, że to gra kupiona na profilu który musisz zwrócić, to masz po prostu pecha... bo nie jest to raczej wina sprzedawcy z allegro.

7. natekpl

natekpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli z pendrivem nawet nie próbować bo i tak i nie pomoże? Cóż, konto niby mam do tygodnia. Tylko dziwna sprawa bo tego Assassina tez nie mogę pobrać. Ta sama sytuacja co poprzednio. 79% i kończy pobieranie.

8. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jak już ktoś wyżej pisał, gry były pobrane z innego regionu niż jest teraz. Sprzedawca musiał migrować

9. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jeden z kroków które musiałem wykonać przed uzyskaniem zwrotu to właśnie między innymi sprawdzenie na innym dysku/pendrive i sprawdzenie, czy konsola i profil są w tym samym regionie. W sumie 80% to jest ta wartość przy której zatrzymuje się przy dociąganiu właśnie licencji. Możliwe, że jednak coś jest z regionami namieszane.

10. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jak testujesz połączenie internetowe w konsoli to działają wszystkie usługi ?

11. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Bankowo chodzi o zmianę regionu. Miałem taką sytuację z FC3 pobraną z Uk ale nie było napisów PL więc grę usunąłem, migrowałem na Polskę ale ściąganie dochodziło do właśnie 80% i d...a.

Wczytywanie...

Poleć forum