1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niemożność wypalenia obrazu ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kilov1, Październik 1, 2010.

1. kilov1

kilov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WIem że było, czytałem o tym trochę na forum i nie tylko. Mam lapka FS esprimo z nagrywarką Optiarca. Pewnie że żadna rewelacja ale skoro jest niech będzie. Wypalałem z pół roku temu płytki Verbatima i Esperanzy i nie było żadnych problemów. Teraz po pół rocznej przerwie zakupiłem Esperanzę ( akurat w realu nie było Verbatimów) i po próbie wypalenia dwóch płyt mam taki komunikat po 50% procesie nagrywania :

ImageBam - Fast, Free Image Hosting and Photo Sharing

Nie karzcie, nie banujcie :) Nie wiem co jest grane... Może być tak że kiedy było good teraz jest źle. Normalne płytki wypala np z muzyką. Firma jakaś kiepska ale wypala. CO jest ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zmień płyty, nie pomoże zmień nagrywarkę.

4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1) wadliwe płytki
    2) słaba nagrywarka
    3) uszkodzone iso

5. kilov1

kilov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki koledzy, ale zanim sprawdziłem wasze (p)odpowiedzi na forum, zainwestowałem w płytkę Verbatimu. Sprawdziłem abgx, było ok. Ale wcześnieij przed nagrywaniem na tamte też było dobrze. Zacząłem nagrywać na V'ma. Szło wolno, podejrzanie wolno, tak samo jak na tych Esperanzy. Ale.... Doszło do tych 50%, zabuczało w kompie ale poszło nadal i jednak nagrało do 100%. Odpaliłem na Xboxie. Poprosiło tylko o zmianę PAL i ok. Dało radę. Poszło. Dzięki za podpowiedzi. ( chodziło o grę Fifa 11)/.

Zastanawiające jest tylko to , że wcześniej nagrywałem na tych samych płytach i było okiej.... a teraz ....

Wczytywanie...

Poleć forum