1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieobsługiwana Płyta Po Dograniu Topology

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez harrymason88, Marzec 1, 2012.

1. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Witam mam LT2.0 i dash 13604 wczoraj nagrałem Syndicate wczesniej puscilem abgxem krótko przed nagrywaniem dogralem topologie XBC mam obrazek gry ale przy właczaniu wyskakuje Nieobsługiwana Płyta identycznie zrobiłem z The Darkness i gierca pyka mozliwe ze chu..wo lub wogóle nie dograło topologi do Syndicate?Komunikat w XBC był Xbox Format Version = Xbox360 XGD3 AP25 Sector file injected at LBA sector 16608

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wrzuć obraz do odpowiednio ustawionego abgx'a + opcja "Disable writes".
    http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[t...treme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283
    Tu masz opisane jak wygląda log abgx'a gry pod LT 2.0 i LT 3.0.

Wczytywanie...

Poleć forum