1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieobsługiwana płyta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DrakeYMCMB, Czerwiec 23, 2013.

1. DrakeYMCMB

DrakeYMCMB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

na wstępie mówię, że nie ogarniam tych przeróbek xboxów, powiem tyle, że przerobiłem swojego w okolicach października 2011 roku (wtedy to była najnowsza przeróbka) a wersja mojego dashboard'u to 2.0.15574.0.
    I teraz tak, mój problem polega na tym, że wszystkie starsze gry typu fifa 12 działają mi bez problemu, jednak po ściągnięciu, przepuszczeniu przez najnowszy abgx360 z 3 i 4 wave'm i nagraniu przez imgburna Fable III, gdy próbuję odpalić wyskakuje komunikat "płyta nie jest obsługiwana"
    I tutaj pytanie do Was panowie i panie, co mam z tym zrobić ? ;)

nie da się z tym zrobić nic bez ingerowania w konsolę ?
    bo mam jakiś dziwny okaz i nie da rady zaktualizować flasha u mnie :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Najnowszy flash napędu i problem z głowy.

Wczytywanie...

Poleć forum