1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieoficjalnie: Rage doczeka się dodatku - The Scorchers ujawnione przez PEGI

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 19, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Organizacja PEGI sklasyfikowała produkcję zatytułowaną Rage: The Scorchers. Wiele wskazuje na to, że będzie to dodatek do wydanej w zeszłym roku strzelaniny od id Software.

Jak donosi Siliconera, w bazie danych PEGI znalazła się gra o nazwie Rage: The Scorchers w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Czym są tytułowi Scorchers? To klan bandytów, który pierwotnie miał trafić do podstawowej wersji gry, ale ostatecznie go w niej nie umieszczono.

Wygląda więc na to, że za poznanie opowieści dotyczącej klanu Scorchers chętnym graczom przyjdzie zapłacić. Ile? Tego na razie nie wiadomo, nie jest znana także data premiery DLC. Szczegóły te zostaną podane najprawdopodobniej wówczas, gdy Bethesda oficjalnie zapowie Rage: The Scorchers. Co do tego, że tak się stanie, nie powinniśmy mieć raczej wątpliwości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Rage miał dobre intencje ale wyszła z tego gra na jeden raz.. Z tysiącami bugami.. Dlatego dodatek mnie nawet nie interesuje..

4. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Za tą grę zabierałem się dwa razy no i po prostu się nie dało, jakkolwiek mocno by człowiek nie próbował... Te DLC przyciągnęłoby mnie do Rage'a znów tylko i wyłącznie gdyby przynosiło piwo razem z padem i opłacało rachunek za prąd.

5. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja Rage skonczylem dwukrotnie i gra bardzo mi sie podoba, takze z ogromna przyjemnoscia sprawie sobie dodatek do niego.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Mi tam przyjemnie się w to grało, odświeżę sobie chętnie płytę z grą.

Wczytywanie...

Poleć forum