1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieoryginalna karta sieci do xbox'a (Arcade)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wikesoxis, Styczeń 16, 2013.

1. Wikesoxis

Wikesoxis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Szukam i szukam odpowiedzi na jedno pytanie: Czy karta sieci (np. Tp-link) będzie działać, zamiast oryginalnej karty sieci od microsoftu. Chciałbym aby mój xbox odbierał dane z routera, choć wiem że z kablem nie było by tyle problemów...

np:
    1. Kupuje MINI KARTA WIFI USB 150Mbps 9dBi WLAN +ANTENA (2936777214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    2. Podłączam i konfiguruje router oraz xb
    3. Działa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Nieoryginalna karta sieci do xbox'a (Arcade)

Nie działa.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum