1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieoryginalny dysk do xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klimex, Grudzień 4, 2014.

1. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem dysk 120GB WD do konsoli xbox 360 z rgh Trinity. Dysk jest sprawny, wykrywalny przez komputer. Ale po podlączeniu do xboxa jako dysk wewnętrzny konsola nie odpala się. Myślałem, że to wada przewodów, które odczytują/ napędzają dysk ale nie. Posiadam również drugą konsolę xbox 360 z oryginalnym dyskiem 250GB i oryginalny dysk pasuje do x360 Trinity, wszystko działa jest pięknie. Chcąc sprawdzić ten nieoryginalny dysk włożyłem go do konsoli, która przy zakupie posiadała dysk 250gb i okazało się, że konsola bez problemu startuje i wszystko działa.

Moje pytanie brzmi co mam zrobić, żeby ten dysk działał? Formatowanie z jednej konsoli i podłączenie go pod drugą odpada, ponieważ próbowałem i nie przyniosło zamierzonego efektu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz tutorial na forum jak przygotować dysk WD pod xbox'a..
    Piszukaj.

4. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem poradnik, sflashowałem dysk i dalej nic... Model dysku: WD1200BEVS.

Wczytywanie...

Poleć forum