1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieoryginalny HDD vs. BAN konsoli...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bibru, Sierpień 4, 2008.

1. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    Znajomy mówił że Microsoft może mi zbanować konsole jak mam dysk nieoryginalny...
    Czy to prawda czy mam mojego znajomego od razu strzelić z wyskoku w kostkę.
    Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam kupować sobie HDD, czy dać temu spokój. :-\

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Nieoryginalny HDD vs. BAN konsoli...

Hmm czy ban o takich przypadkach się nie słyszało ale znając M$ to pewnie będzie banował i to na całego jak wyjdzie nowy Dash... powtórzy się sytuacja jak z przerabianiem chłodzenia... przerobiłeś dostałeś bana, z dyskami pewno to samo odpalą.

W ogóle z tymi "nieorginalnymi" dyskami są problemy z grami z X'a 1...

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Nieoryginalny HDD vs. BAN konsoli...

Polecam poczekać do update dasha. Bo przecież nie wiadomo czy m$ nie zacznie banować za cokolwiek czy dyski customowe będą działać itd. Na razie trzeba się wstrzymać.

Wczytywanie...

Poleć forum