1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niepełnosprawny entuzjasta xbox360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radogost14, Październik 2, 2008.

1. radogost14

radogost14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam następującą sprawe. Sam jestem szcęsliwym użytkownikiem xbox360. Mój niepełnosprawny 13 letni kuzyn będbącu mnie z wizytą zakochał się wręcz w konsoli. Udało mu się ją kupić. niestety jest pewien problem. Kuzyn ma czesiowo sparaliżowaną lewą rekę znacznie utrudnia/uniemożliwia mu grę. Czy istnieją kontrolery bądz akcesoria które mogą ten problem rozwiązać ? Słyszałem o jedno ręki kontrolerze ben heck ale jego projektr jest jeszcze nie ukończony bądz nie dostepny w polsce. Słyszałem tez o xfps , natomiast nie wiele o nim wiem ( tzn czy klawisze i mysz można konfigurować dowolnie , równierz ruchu ). Prosze was o pomoc i o porady czy istnieją jakieś rozwiązania tego problemu.

Wczytywanie...