1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niepokojące intro do Prototype 2. Z polskimi napisami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 17, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Dawno nie widziałem już tak klimatycznego i dobrze zrealizowanego wprowadzenia do gry. Zobaczcie intro do Prototype 2, w wersji z polskimi napisami.

Nowy Jork zostaje opanowany przez wirusa, co wywołuje wśród mieszkańców miasta olbrzymią falę przemocy. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim obserwujemy rodzinną relację głównego bohatera, Jamesa Hallera, który rozmawia ze swoją żoną i córką. Intro jest naprawdę klimatyczne, w czym chyba największa zasługa dobrze dopasowanej muzyki. Zobaczcie sami.

Konsolowa wersja Prototype 2 zadebiutuje 27 kwietnia tego roku. Pecetowcy nie mają tyle szczęścia, bo ze względu na opóźnienie, będą musieli poczekać na grę do 24 lipca. A chyba jest na co czekać. Jak myślicie?​

źródło - Gamezilla

Jak dotychczas podchodziłem do tej gry z wielkim dystansem, tak teraz poważnie się zastanawiam, czy to nie będzie czasem tytuł godny zagrania, trailer jest po prostu genialny, czy gra też taka będzie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    No muszę przyznać że intro naprawdę kozackie lecz po grze nie spodziewam się czegoś wielkiego:p Jedynka jest dla mnie jakimś takim "średniaczkiem"

EDIT:
    Tak jak kolega niżej jedynki nie dokończyłem. Jak pierwszy raz odpaliłem to pomyślałem "ale bedzie zarąbista gierka" ...a tu taka monotonia ...ehh

4. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    z chęcią zabrał bym się za 2...ale pierwszej części nie wytrwałem,jak można było zepsuć dobry pomysł taką monotonnią.Co do trailera jakoś mnie nie urzekł;]

5. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Nadchodzi prototype 2 a ja nie wiem co działo się w jedynce.. grałem ale nic nie zrozumiałem . Czy jest coś na wzór tej strony ? Zakon Assassin's Creed

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Widać że wreszcie wzięli się za fabułę. Chociaż, nie wydaje Wam sie że to lepszy materiał na film, niż na grę? Jakby nie patrzeć, Prototype to ostra napier*alanka - kto zwróci uwagę na fabułę? Jakie inne rodzaje misji oprócz "DOTRZYJ - ZNISZCZ/POKONAJ" mogą do tej gry dodać? Troche mnie to niepokoi...

7. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    az dostalem gesiej skorki...

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Cóż, zwykle sequele naprawiają błędy poprzedniczek, daj Protkowi 2 szansę :p

Intro świetne, klimatyczne, grę kupię na pewno, jak już wspominałem, chcę wesprzeć twórców i wynagrodzić ich za zrobienie dobrej gry : P Na Polygamia.pl pojawiła się obszerna zapowiedź P2. Podobno ma to być mega brutalna gra, żeby nie powiedzieć sadystyczna, ahh... komu się nie podobał Body Surfing w jedynce? :D

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bardzo fajny trailer, jedynka nie była kozakiem ale przyjemnym zabijaczem czasu w przy którym lubiłem posiedzieć - miejmy nadzieje, że dwójka przyniesie więcej emocji i radochy niż poprzedniczka.
    myślę, że warto będzie zagrać :p

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Intro intrygujące, fabuła może być ciekawa jak z dobrego filmu o epidemii, byle walki nie były monotonne, bo jak grałem w demko Prototype to jakoś mnie nie zachęciło by zagrać w pełną wersję.

11. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    czuje że ta gra będzie prze kozak

Wczytywanie...

Poleć forum