1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niepoprawny e-mail przy rejestracji...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Macin113, Luty 25, 2009.

1. Macin113

Macin113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdy probuje przedluzyc konto gold, po wpisaniu kodu musze uzupelnic moje dane kontaktowe. Tutaj powstaja problemy- wpisalem adres los angeles itp, swojego maila z wp.pl i gdy chce isc dalej pokazuje mi sie komunikat ze mail nie jest poprawny. Co zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    upewnij sie ze zamiast - dales . - glupio sie przyznac ale mialem to samo, bo te 2 znaki wygladaja na tej klawiaturce identycznie i potrafi to zmylic czlowieka.

4. Macin113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moj mail nie ma w nazwie -, wiec nie o to chodzi.
    Na xbox.com zobaczylem, ze mam konto w USA, lecz o ile dobrze pamietam na konsoli rejestrowalem sie na UK...
    Druga sprawa, w kodzie pocztowym nie moge wpisyac zadnych liter, sa zablokowane. Jesli mialbym konto np., w UK, nie jestem wtedy w stanie napisac kodu, poniewaz tamte kody maja litery.
    Kupilem kod na rok i chce go wykorzystac, co sie dzieje?

Nikt nie moze mi pomoc?

5. Macin113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moze zapytam inaczej: czy adres e mail, ktory podaje razem z adresem itp. moze mi sie do czegos przydac? Czy moge podac fikcyjny? Prosze o odpowiedz!

6. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    szczerze? praktycznie do niczego... jedyne co dostajesz to maile na temat nowosci no i takze dostajesz wiadomosci na temat stanu Twojego konta Gold(od kiedy, do kiedy i na 2 tygodnie przed koncem uprzedzaja cie)

tyle :p

7. Macin113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W koncu sie udalo :D
    Powiem co zrobilem, moze przyda sie to kiedys innym.
    Uzupelnilem swoje dane na www.xbox.com , tam nie mialem zadnych problemow z mailem itp! Na konsoli nie moglem przez to przejsc, choc dane byly takie same.
    Potem juz tylko wpisalem kod i mamgolda na rok :D

Wczytywanie...

Poleć forum