1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niepotrzebne działy!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Listopad 25, 2009.

1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Ostatnia ważna rzecz, która muszę wam przekazać. Otóż namnożyło się u nas strasznie dużo działów i przydałoby się je troche zredukować.

Zacznijmy od GTAIV. Ten dział jest zupełnie niepotrzebny i usunę gdy tylko wrócę do domu.

Działy a'la przeklej.pl też nie są potrzebne. Wszystko niech ląduje w pozostałych źródłach i dopiero jak się przyjmie, to dział się stworzy. Tak prędko trzeba było stworzyć nowy dział, a ostatecznie w ciągu kilku dni już trzeba było go zdejmować :)

Teraz dział Problemy. Trzeba zastanowić się, czy ten dział jest w ogóle potrzebny? Problemy są różne i zazwyczaj nadają się do różnych działów (problem z firmware -> oprogramowanie, problem z dyskiem->sprzęt, problem z xlive->sieć) etc. Według mnie nie potrzeba mieszać i ładować wszystko do jednego działu.

To tyle, co na razie zauważyłem. Na razie to tylko moje propozycje więc pomóżcie mi i napiszcie co o tym sądzicie. Jeśli uważacie, ze któryś dział jest niepotrzebny lub trzeba jakiś dodać to dajcie znać, bo na pewno wiece to lepiej niż ja.

No to tyle misie. Ide spać wreszcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dział o gta 4 był bardzo dobry ale to tylko moje skromne zdanie

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Moim zdaniem, dział o gta jest nie potrzebny problemy też. Najlepiej dział download zrobić jeden, a nie z podziałem na serwery im mniej poddziałów tym lepiej i przejrzyściej w tedy w jednym temacie wstawiać linki do wszystkich serwerów tak jak jest na pebie czy darkwarez.

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dział o GTA można wywalić. A do tego wyżej jestem za! Można jeszcze tematy np. o dysku, banie etc. poscalać do jednego działu.

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Dział GTA - wg mnie też jest już niepotrzebny. Czasy świetności już minęły tej gry

2. Dział problemy - zgadzam się. lepiej, żeby pisali w działach o których jest dany problem (w sensie tak jak napisał Słoniu niżej)

3. Przeklej - również się zgadzam

4. Inne downloady jak mówi Igorro: mam jednak inne zdanie. potem zrobi się syf jak będzie wszystko w jednym wątku

7. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jestem za tym podzieleniem działów, a to scalanie tematów to coś mi się pomyliło. Podzielić sprzęt i problemy na podkategorie: dyski, pady, chłodzenie etc. Będzie się łatwiej poruszać po forum.

8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    W dziale gier wymagać od userów, by dopisywali w temacie, np. "nazwa gry - wrażenia, porady, problem itd" :D

9. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest chyba taki skrypt żeby wybierać możliwości i temat wygląda tak: [PROBLEM] xxxxxxx

Widzialem na kilku forach więc możliwe że u nas zadziała.

10. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Kiedyś pewien użytkownik poprosił mnie o stworzenie czegoś w rodzaju opinii o sprzedającym. Co o tym sądzicie? Można by to wrzucić w dział giełda.

Co do działów zgadzam się co do GTA i przeklej. Co do problemów to też myślę żeby ludzie pisali je w działach z nimi związanymi lub można stworzyć dział i podzielić go na różne kategorie ale to może być kłopotliwe.

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jestem za. Na Xboxonline to jest i daje radę. Szczególnie jeśli chodzi o wymianę.

Wczytywanie...

Poleć forum