1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niepoważny moderator Xbox Live (wideo) i odpowiedź Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez thomasho, Luty 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Można by pomyśleć, że zaproszenie moderatora Xbox Live do gry sieciowej może być dobrym pomysłem. Unikniemy w ten sposób oszustów. Okazuje się jednak, że może to być poważny błąd. Przykładem jest moderator o pseudonimie The Pro. Ktoś chyba poczuł się trochę zbyt ważny. Na dodatek, odpowiedź Microsoftu na jego postępowanie jest po prostu… śmieszna.

The Pro postanowił dawać ludziom bany za każdą, najmniejszą rzecz, która nie przypadła mu do gustu. Wystarczyło wysłać mu wiadomość o treści “LOL” i kończyło się to wyrzuceniem z gry. Ale i tak najlepszy jest fragment, w którym moderator grozi jednemu gRRRaczowi, że o wszystkim powiadomi jego mamę. Sami zobaczcie, jak to wyglądało:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=-TSjFqgduS8&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Sytuacja jest co najmniej zabawna. Myślę jednak, że osoby, które dostały bana za nic, nie miały szerokiego uśmiechu na swojej twarzy. Sprawą zajął się Microsoft. Niestety, ich odpowiedź nie jest zadowalająca. Stephen Toulouse – jeden z pracowników Xbox Live – tak odniósł się do sprawy:

ODP M$= "Tak, widziałem ten wysoko edytowany filmik, umieszczony w Internecie. Jestem zdania, że został on stworzony po to, aby sprowokować naszego moderatora. Najbardziej ubawiło mnie tłumaczenia na temat dźwięku, kiedy wyraźnie widać, że ktoś majstrował przy tym filmie. Porozmawiam z The Pro tylko na temat tonu jego wypowiedzi. To wszystko. Sprawa jest zamknięta."

news pochodzi z blogu grrr.pl
    Niepowa?ny moderator Xbox Live (wideo) i odpowied? Microsoftu – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak widać mogą wszystko i swoich konsumentów mają głęboko w d...

4. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    nawet nie wiem co napisać hahaha . poprostu nie wiem jak można być takim moderatorem .. zupełny brak profesionalnosci

5. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Koleś pewnie popłakany był ze śmiechu jak mu groził a potem upssss....... i nagłe zdziwienie . Ciekawe czy znajdzie się mod który da komuś bana bo go zabił w MW2 albo wygrał z nim.... To już byłby szczyt wszystkiego.

6. GawedaS

GawedaS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KatoVice City
    szczyt szczytem

rozumiem wywalenie z gry to jeszcze jakos przejdzie ale zeby odrazu bana dawac ??

jasna **** teraz ci co dostali bana maja kape jak sie patrzy a gold przepada

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Słoniu masz bana za battlefielda :) co do tematu to żenada kompletna. Grę trzeba traktować jak zabawę a ten kolo podszedł do tego zbyt poważnie.

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie trzeba daleko szukac takich moderatorow. na forum jednego z najwiekszych portali o pc tez sa tacy. wladza uderza do glowy :/

9. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    przeciez to mógł, ktoś dla jaj sobie nagrać, jakoś nie wierze w to :]

10. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Komiczne! Skąd tacy ludzie się biorą?? :) Ja kiedyś grałem LIVE z moderatorem w GTA IV i on się pytał wszystkich po ile mają lat :) I wszyscy uciekli... łącznie ze mną...

11. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    kiedyś on dostanie bana, przed domem na chodniku :)

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty majster nie moja wina ze padasz jak muszka w BF Bc2 :DD

Wezcie takiej zlewki nie widzialem nigdy. jakies totalne dzieci i patalachy dostaja moda... Sam gralem w gowa 1 to siadala mi bania za bania i 14:0... Banned - permanently - reason: Hacking and flaming... samo konto mi zbanowal. To mail do M$, przeprosiny, pre na 3 miesiace i wczoraj aktywowalem golda - dziekuje modku (ex modku);)

13. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Ja dostałem bana za grę Pr0 w Gowach.Łącznie dostałem z 6bananów.Jeżeli ktoś siedzi w scenie gow to wie co to znaczy Blindfire,spidermany itp..Ładowałem blindy,spidermany i dostawałem bana powód:Aim BOT! to jakieś debile!2 Razy dostałem bana od właśnie tego The Pro!Szkoda że zapomniałem hasła na moją pocztę to bym chętnie wkleił te wszystkie e-maile od Misroshitu! Aha Masz Ps3 wyślij mi zapa ID:Dodi12PL ;)

14. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    OOO Grubooo ale chamstwo, masakra, ja bym dzwonil do MS i tak sie spruł ze masakra. CO tO w ogole mialo byc?

15. tobi0688

tobi0688 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A pomyslal ktos z was ze to co mowi czlonek z M$ to prawda? nagle typek filmik nagrywal jak mod mu ban daje? ja jednak mysle ze to bylo ustawione ale kolo nie spodziewal sie bana tylko kicku.

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Egzekli . Ustawione na maxa bylo a teraz sie wyzywaja na moderatorze

17. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten moderator to jakiś burak i tyle.
    Ale jest możliwość że to fake

18. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zauważyliscie date do kotrej konto zostalo zbanowane?
    22-02-2010 a filmik jest z 21-02..wiec koles dostal bana..na 24h :)

19. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    No wlasnie... ale i tak komiczna sytuacja ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.