Nieprofesjonalne zachowanie moderatora Dabmana

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dziki

Świeżak
Świeżak
Witam!

Z racji tego, że jest to mój pierwszy post i mogę być niewiarygodny, poprosiłem kolegę ^incubus, którego znam od 2005 roku, i który jest aktywnym użytkownikiem forum i zna dokładnie całą tą niemiłą sytuację, o potwierdzenie tego, co napiszę, co mam nadzieję zrobi zaraz po założeniu tematu.

Otóż Dabman od 2 miesięcy (od początku grudnia) ma moje 3 konsole Xbox 360. I nie byłoby może w tym nic niepokojącego, gdyby nie to, że pod koniec grudnia (chyba dokładnie 25., więc już ponad miesiąc temu) urwał mi się z nim kontakt. To znaczy, ja do niego dzwonię, piszę na gg, ostatnio nawet wysyłam pmki na forum - i nic; zero odzewu. Dabman kompletnie mnie ignoruje. Wiem, że pmki do niego dochodzą, bo jak codziennie pisze pare postów na forum to musi zauważyć, że próbuję się z nim skontaktować.

Podczas naszej ostatniej rozmowy (około 25. grudnia) umówiłem się z nim na wysyłkę 'zaraz po sylwestrze' czyli jakiś 3-4 stycznia. Do dziś konsole do mnie nie dotarły. Do dziś Dabman nie skontaktował się ze mną, pomimo licznych prób z mojej strony.

Parę dni temu doszedłem do wniosku, że dość juz tego i oznajmiłem Dabmanowi przez pmkę, gg i smsa, (!!!) - więc niemożliwe żeby nie dostał wiadomości - że wysyłam do jego mieszkania osobę celem odebrania sprzętu. Jak zwykle nie dostałem żadnej odpowiedzi. Wczoraj osoba ta była u Dabmana w mieszkaniu; Dabmana nie zastała, konsol nie było przygotowanych do odbioru, był tylko jego ojciec, który nie miał o niczym zielonego pojęcia.

Nie chodzi mi tu o to, że Dabman trzyma tak długo moje konsole (chociaż może i o to też, ale to jest najmniej istotne). Chodzi o to, że ignoruje on wszystkie moje próby kontaktu z nim, przez co a) nie wiem co sie dzieje z moim sprzętem i b) zaczynają mi chodzić po głowie czarne myśli, np. czy on sobie moich konsol po prostu nie przywłaszczył?

Nie zostało mi już chyba nic innego, jak napisać o całej sprawie na forum publicznym, co też uczyniłem. Czego oczekuję po napisanym tu poście: a) Oczekuję, że Dabman się zreflektuje, zawstydzi swoim zachowaniem i w trybie natychmiastowym odeśle mi konsole. b) Jakiś znajomy i/lub moderator/admin tego forum przywoła go do porządku.

Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc, forumowicze. Wszystkich nas na tym forum łączy zamiłowanie do xboxa, więc pomyślcie jakie to jest straszne, kiedy jednemu z nas odcięto dostęp do xboxa na, już, 2 miesiące. :)
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niestety zaistniała sytuacja jest faktem coś tu Dab namieszał nie wnikam w szczegóły bo dokladnie niewiem o co chodzi (cos mu tam namieszało sie chyba z zyciorysem) co usprawiedliwieniem jednak nie jest.Niech ktos teraz zamknie ten watek bo bedzie zaraz 20 stron spamu bez sesu.Niech se Dab otwozy i odpisze.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
przenoszę do działu sprzedam, przyklejam i zamykam do czasu odpowiedzi Dabmana
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Otwarłem w celu wyjaśnienia sprawy
 

osi87

Świeżak
Świeżak
Ja znalazłem się w podobnej sytuacji jak Dziki. Poprzez aukcje allegro, do których link można było znaleźć tutaj: http://xboxforum.pl/uslugi-f49/odblokowanie-dysku-bytom-ruda-%A6laska-34722.html skorzystałem z jego usług, wysłałem mu dwie konsole i zapłaciłem za usługi przelewem. W telefonicznych kntaktach zapewniał że wszystko jest OK i zaraz zrealizuje wszystkie zobowiązania. Na maile przestał wogóle odpowiadać i mimo swoich zapewnień przez miesiąć nie potrafi sfinalizować transakcji. wychodzi na to, że to jeden wielki kant.
 
L

livingfear

Guest
Dlaczego mój poprzedni post został wykasowany?.
Post w którym zapytałem ''Dziki''
Jak to się stało,że jego 3 konsole znalazły się u ''Dabman'
???!
 

Dziki

Świeżak
Świeżak
livingfear, wszystkie informacje (poza danymi osobowymi) masz w pierwszym poście.

Jeśli ktoś jeszcze miał problem z Dabmanen, to proszę się wpisywać i dać mi znać na pm. Im nas więcej, tym większa szansa, że coś zdziałamy. A jak się pare osób wpisze, to może i moderatorzy/admini coś zrobią. Bo jak narazie, to nie chcą zrobić nic. Pamiętajcie, że Dabman to moderator tego forum, osoba zaufania publicznego. Chcecie mieć tu moderatora-złodzieja? [Proszę pamiętać, że ja w tym poście nie przedstawiam faktów, jedynie spekuluję na podstawie własnej sprawy i posta osi87).
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wczoraj przypadkowo znalazłem ten temat i teraz ciągle go śledze.. Patrzę na forum i dabman cały czas się udziela,nawet teraz, czemu więc nie wyjaśni tutaj swojego zachowania/usprawiedliwi się ? Nie jestem w temacie i tak naprawdę mało mnie to obchodzi ale po prostu wypada z grzeczności odpowiedzieć a nie trzymać ludzi(pokrzywdzonych) w niepewności kolejnych kilka dni.
 

Dziki

Świeżak
Świeżak
Też myślę, że skoro Dabman pisze codziennie pare postów, to wypadałoby, żeby wypowiedział się w tym wątku. I potem oddał mi moje 3 konsole.
 
Oszust

Zamiast się bawić trzeba dać oszustowi po mordzie i tyle inaczej tego nie załatwicie
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast się bawić trzeba dać oszustowi po mordzie i tyle inaczej tego nie załatwicie
eee..... :ban
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
DARECZUNIA
Zamiast się bawić trzeba dać oszustowi po mordzie i tyle inaczej tego nie załatwicie
Kolego takie komentarze zostaw dla siebie!!! co Ty masz 15 lat
A sprawą Dziki Qazimodo trzeba się zająć bo tak nie może być i wstawiam się za kolegów
 

damiano193

Banned
Użytkownik
hehe masakra,nauczył się hackować pewnie na czyiś konsolach a teraz zarabia na tym....nie no brawo trzeba pogratulować,podejrzewam że tym razem twoje konsole zostały przerobione na PS3 albo próbował odpalić XBR na wyzszym dashboardzie.Potem poradnik zostanie wrzucony na forum i ukryty ;d
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
Albo sprzeda twoją konsolę za 2000zł z wgranym XBR
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
Temat tamten zamknął a tu nie odpisał
 

damiano193

Banned
Użytkownik
zamkna temat o poradnikach w hackingu i mowi o warnach ,sam robił offtop więc liczymy że również sobie wklei to swoje '+5"
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
heheh widac ze cos ma na sumieniu człowiek bo nawet nie raczy odpisac.
Admini tego forum prosze o reakcje w tej sprawie,moze panstwo skłonia dabmana do odpisania w tym temacie
 

damiano193

Banned
Użytkownik
taaa...cały temat w hackingu jest kasowany,my dostaniemy warny a pan dabmanek pokasuje swoje posty i sobie nie wklei warna....
ADMINOWIE NIE WIDZICIE CO TU SIĘ DZIEJE !!!!!
PROSIMY O REAKCJE!!!!!!!
 

damiano193

Banned
Użytkownik
HAHA widzieliście to ! ?
szczyt chamstwa
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Sorki, że się wypowiadam, ale temat mnie zbulwersował. Dabman jeżeli dajesz oferty usług i wystawiasz aukcję na allegro to raczej powinieneś dotrzymać opisu i wykonać transakcję w ustalony sposób. Twoje podejście jest nieprofesjonalne i bezczelne wobec ludzi, którzy Ci zaufali. Moderator (jak już kolega tu wspomniał) jest osobą zaufania publicznego i nawet bez tej aukcji ludzie korzystali by z usług, a ty nie powinieneś tego wykorzystywać.

PS: Życzę kolegom odzyskania konsol, a administracji wyciągnięcia odpowiednich wniosków.
Pozdrawiam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom