1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nieprzerobiona konsola-gry-pendrive

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PIKOxPL, Sierpień 20, 2012.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Wiec mam pytanie odnosnie wgrywaniu gier na pendriva wiem ze mozna zrobic to dzieki programowi horizon jeszcze nie wiem jak ale czy jak mam konsole nieprzerobiona oryginalne gry to po wgraniu takiej gry np hitman sniper chelange moga mi zbanowac konsole albo konto live ? Sa rozne opinie na ten temat raz mowia ze moga zbanowac raz ze nikt nie bedzie banowac a ja nie chce ryzykowac

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tak się tylko da jeśli masz konsole przerobioną za pomocą Jtag/RGH. Na nieprzerobionej nic nie zrobisz.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum