1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NIER Gestlat - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez OROPAC, Kwiecień 15, 2010.

1. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i mam pytanko czy grał juz ktos moze w ta gierke??Niby cos pokroju Devil May Cry i Ninja Gaiden. Mi bardzo przypomina Bayonette.:shisha
    NieR Gestalt ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Oglądając filmiki na youtube nie zapowiada się na jakiś hit ... Ale pogramy zobaczymy .

4. bonku866

bonku866 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Ściagnąłem, wypaliłem, pograłem godzine(to i tak bardzo duzo jak na tą produkcje :) ) i wyrzuciłem do kosza. Tylko zastanawiam sie ja SE mogło wydać takiego gniota :/

5. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to warto czy nie warto bo nie wiem :*/

6. BioShocK

BioShocK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    odpowiedź brzmi nie warto!

7. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałbym coś o tej grze napisać,ale nie wiem jak:).Grałem z 1h i powiem że to jest kpina.Nie dotykać nawet patykiem.

8. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Właśnie pograłem pół godziny i powiem tylko tyle , że zgadzam się z przedmówcami . Ta gra to jakiś niewypał ... Dziwię się że SQUARE podpisało się pod tą "produkcją" ...

9. sarinek

sarinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a moze ktos powie czemu? takie głupie gadanie ze cos jest bezsensu bo jest bezsensu to jest strasznie szczeniackie

10. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Powodów jest kilka , a główne to : sterowanie , grafika i animacja .

11. Nowaczek

Nowaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    A może tak ktoś by się wysilił i sklecił kilka sensownych zdań, a nie pisał - beznadzieja... Ludzie, opanujcie się.

12. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nawalasz w kółko jednym przyciskiem ew dwoma i na tym ta gra polega, po pierwszej większej walce która wygląda żałośnie nabiłem od razu 30 level, wykonanie tak samo do **** biedne tekstury wszystko szare i bez wyrazu. Nie polecam.

13. Nowaczek

Nowaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Dobra, nagrałem i jestem oczarowany. I od razu pojadę po gościu, który napisał nade mną.

Pan nade mną : To tak, żal mi ciebie, że pograłeś 10 minut i oceniasz grę, to co właśnie uważałeś za początek gry był tylko pewnego rodzaju wprowadzeniem, a to że nabiłeś level nie przekłada się na dalszą rozgrywkę, ten wstęp był jakby tutorialem, a zarazem wprowadzeniem. Po drugie, gdybyś pograł troszkę więcej to byś zauważył, że rozgrywka nie polega na wciskaniu jednego przycisku, a klawiszologia jest bardziej rozbudowana. Rzeczywiście, w tym etapie, w którym ty grałeś jest dość szaro, ale to zasługa pewnego klimatu, i poziomu, na którym graliśmy.

A teraz o grze : Jest bardzo dobrze, pograłem ponad godzinkę, jestem oczarowany, klimat jest wyczuwalny, historia się rozkręca ale jest nieźle. Grafika nie dorównuje Uncharted, ale jest solidna. Gameplay ma własny urok, jednym słowem - grać, nie marudzić.

14. bonku866

bonku866 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Nowaczek-->Gratuluje gustu :D :p

Ja pograłem ponad 2 godzinki i doszedłem do wniosku,że gdybyu ta gra wyszła jeszcze na poprzedniej generacji to może byłaby w czołówce, ale w dobie ff 13, me 1 i 2, i innych o wiele lepszych rpg ta gra nie ma szans przebicia:/ Archaiczne sterowanie , straszna kamera, nie wspominając o oprawie AV, jedyne do przełknięcia w tej grze to fabuła.

15. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    o gustach sie nie dyskutuje chyba ze ktos ma zly. Toz e komus sie cos podoba wiadomo ze znajdzie sie inny co bedzie krzywil paszcze.
    Moje wrazenia sa takie-tak jak poczatek gry jest dosc specyficzny i szarobury to za to walka jest calkiem fajna, moze sterowanie postacia jest specyficzne ale efekty przy biciu wrogow bardzo pozytywne.
    Dalszy etap gry przenosi nas do czasow jakby sredniowiecza i tam juz sie zawiodlem na grze, moze i jest kolorowa i widoki w tle sa odlegle i wyrazne ale ta trawa to jakas porazka ani drzew sporadyczne kepy trawy....to bardziej jak mech wyglada! No i pierwsze zadanie zabicia 3 owiec (sic) podobaja mi sie elementy gameplayu w ktorych np podczxas wspinania sie na platformy gra przechodzi w 2d tak jak w odlskulowych platformowkach. Duzy minus moim zdanie za czytane dialogi.
    Warto poprzegladc jutuba, jest sporo ciekawych filmikow pokazujacych dalsze elementy walki, efekty swietlne itp.
    Podsumowujac tak jak poczatkowa walka jest ok, tak pozniej chodzenie po lace i bicie owiec juz nie. Mam nadzieje ze sie rozreci i nabierze obrotow.
    Rzekłem

16. hesu

hesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja spedzilem przy tej gierce juz ponad 7H i kilka bossow juz sie przewinelo.Gra moze nie ma zachwycajacej grafiki co dla poniektorych tylko to jest wazne ,ale za to fabule ma bardzo fajna i walki(zwlaszcza z bossami)sa dosyc ciekawe i wcale nie tak proste jak sie moga wydawac,a efekty przy nich sa dosc ciekawe.
    Gra zrobiona w stylu Legend of dragon z PSX (starzy wyjadacze RPG napewno znaja)lamiglowki znowu podobne do Legacy of kain.Przejscia z 3D w 2D calkiem fajna sprawa.Osoby ,ktore po paru minutach gry od razu ja skreslaja to maja czego zalowac bo gra jest naprawde wciagajaca i moge serdeczne polecic ludziom ,ktorzy lubia wczuc sie w przygode i czasem pomyslec :whistle:

17. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Cienias... gralem u kumpla gameplay jak dla mnie i kolegi tragiczny, po paru piwkach z plyty zrobilismy freezbee przez okienko :)

18. hesu

hesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzisiaj dobilem 10h gry i dopiero teraz gra sie rozkrecila.Zmieniony stroj niera,mozliwosc uzywania mieczy dwurecznych ,toporow i lance(dopiero rzez)sami nowi przeciwnicy no i juz nie ma quesow typu przynies 3 muttony .
    Po rozwaleniu jego wioski po powrocie gra stala sie naprawde ciekawa.
    A po zagraniu w gameplaya czy tam w pare minut gry to lepiej zeby sie takie osoby nie wypowiadaly bo nie maja pojecia o grze.
    Bardziej kpina jest splincer cell conv. ktorego przejscie zajmuje 3,5h^^

19. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    porównujesz największy crap czyli gra Nier do świetnej gry akcji.O gustach się nie dyskutuje ale twój jest niefajny.Nier w skali od 1 do 10 dostaje solidne 3/10

20. hesu

hesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak 3 godzinna gra akcij moze byc fajna to raczej nie ja mam zrabany gust.
    Gdyby nie co-op mode w splinterze to wogole bym tego gra nie nazwal^^
    Ocena dla przereklamowanego splintera 2/10 (za co-op 6/10).
    Nie rowna sie on do poprzednich wersji double agent itp.
    Ale no w sumie skoro wy oceniacie gry po godzinie grania to sie nie dziwie ze to splinter jest swietny bo do polowy gry doszliscie w tym czasie :DD a nier jest po godzinie beznadziejny no bo trzeba bic barany heheheh

21. ryo

ryo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja spedzilem z ta gierka jakies 2,5 godzinki,poczatek kiepski ale z kazda chwila gra zaczyna robic sie coraz ciekawsza,w pomieszczeniach podczas walk kamerka potrafi sie zle ustawic ale nie jest tragicznie.

Wczytywanie...

Poleć forum