1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nierozpoznan płyta w xbox360!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zpxhd, Grudzień 29, 2012.

1. zpxhd

zpxhd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsolę xbox 360 przerobioną pod xgd3 lt.3.0 kupiłem płytę verbatim dvd-r dl 8,5 GB x4, grę pożyczyłem od kolegi CHCIAŁEM PRZEGRAĆ GRĘ RESIDENT EVIL 6, GRA SIĘ NAGRAŁA, WCZEŚNIEJ sprawdziłem obraz gry najnowszym abgx360 1.0.6 wszystko się dokładnie po sprawdzało oprócz jakiejś tam weryfikacji która zakończyła się błędem nagrałem płytę programem imgburn najnowszej wersji, w opcjach programu w zakładce write zaznaczyłem opcje perform opc before write, gra się idealnie nagrała. Problem nastąpił dopiero po włożeniu nagranej gry do xboxa 360 okazuje się że wyskoczył komunikat że płyta jest nie rozpoznana i pisało żeby wyczyścić płytę ścierką i żeby ponownie uruchomić konsolę, dodam również że kupiłem specjalnie nagrywarkę oczywiście nową ihas124b nie mam pojęcia co dalej robić będę wdzięczny jak ktoś mi odpisze nie wiem też czy płyta była dobra czy może jakaś inna jest też nagrywalna czekam na odpowiedź, grę pożyczyłem od kolegi i na mojej konsoli działała bez problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zpxhd

zpxhd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę o odpowiedź na jakiej płycie mam nagrać grę żeby xbox ją odczytał już jak pisałem wyżej gra kolegi chodziła mi na konsoli bez problemu...

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Flashowałeś Ihas`a?

5. zpxhd

zpxhd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nagrywarkę kupiłem nowiutką na allegro z wgranym soft burner max wszystko jest sflashowane

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Nierozpoznan płyta w xbox360!!!!

Nagrywać trzeba na dvd+r a nie dvd-r

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

7. zpxhd

zpxhd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie nie gdzie czytałem że podobno tylko płytę verbatim dvd+r dl z faktorem 2,4 i x4 się da nagrać i xbox ją wtedy odczyta ale nie mogę nigdzie takich płyt zdobyć...

8. zpxhd

zpxhd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy verbati dvd+r dl x8 pójdzie na xboxa??

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Nierozpoznan płyta w xbox360!!!!

Każdy verbatim +r będzie dobry, nie ważne jaka ma prędkość podana na etykiecie

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum