1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nierozpoznana płyta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bassbard, Wrzesień 28, 2014.

1. Bassbard

Bassbard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Mam pytanie i szukam pomocy gdyż przeszukałem forum i nic konkretnego nie znalazłem na temat mojego problemu. A więc kupiłem Xbox 360 Slim 4GB z LT 2.0 wraz z kilkoma grami i gry które dostałem jak np. Crysis 2, Transformers czy Spider Man idą bez problemu, kupiłem w komisie z konsolami gry GTA 5, FORZE i Watch Dogs ale żadna z tych nowych gier mi nie działa, po uruchomieniu robi sie czarny ekran i wyskakuje komunikat że nierozpoznany płyta i proszę wyczyścić płytę. Mam podpiętego pendrive 16GB i próbowałem bez niego i też nic to nie dało. Prosiłbym o pomoc bo jestem zielony w tych sprawach.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gry sa po lt 3.0 ty masz 2.0 wiec nie zagrasz

4. Bassbard

Bassbard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    A czy da sie przerobic z lt 2.0 na 3.0? I czy bede w stanie poradzic sobie z tym czy tylko oddac do komisu?

5. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bez problemu ihas rev b lub eu dokup i będzie cacy.

6. Bassbard

Bassbard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Nie bardzo rozumiem bo mam pierwszy raz z tym do czynienia, wiem ze to są nagrywarki ale dużo roboty dla mnie ze ściąganiem i nagrywaniem. Nie mogę poprostu oddać do komisu komuś kto sie na tym zna i mi wgra lt 3.0? Czy tego juz sie nie da zrobić?

7. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    możesz Śmiało komuś odac do zrobienie (przerobienia) na Lt+3.0 na all... jest wiele ludzi co robią takie przeróbki oraz pewnie gdzieś u ciebie w okolicy również znajdziesz takiego gościa co ci to ogarnie

1 osoba to lubi.
  8. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Do serwisu lub komuś z forum około 100zl wyniesie, nie warto marnować czasu i kasy na płyty na lt 2.0.

1 osoba to lubi.
  9. Bassbard

Bassbard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Ok dzięki wielkie za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum