1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

,,Nierozpoznana płyta''

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Michał Soszka, Maj 3, 2012.

1. Michał Soszka

Michał Soszka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, po kilku godzinach gry wyłączyłem konsole, ponieważ padły baterie. Następnie gdy ją później włączyłem podczas próby odpalenia jakiejkolwiek gry za każdym razem pojawiał się komunikat ,,nierozpoznana płyta'' kod stanu: 03-80-00. Konsola nie była podłączona do internetu. Lt 2.0. Następnego dnia udało się odpalić jedną grę lecz reszta nadal nie działała.Próbowałem usunąć Cache ale to i tak nie pomogło. I tu pytanie czy to wina lasera? czy po dość intensywnej grze z powodu wysokiej temperatury też mogło coś pójść??

Wczytywanie...

Poleć forum